Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Cs1csó #211 üzenetére

    lehetséges, hogy igazad van, de az elnevezéseken én nem tudok rugózni., Épp elég katyvasz volt a konkukrencia a 390- RX 470 - vega 56 - radeon 7 és most Rx 5700 átállása, azon még sem aggódott senki, az nem volt idegesítő?

    RTX élményt tud adni egy 2060 is pl Controlban. Az első olyan játék, ahol nem azért kapcsolja be az ember az RT-t hogy elmondhassa, hogy na ez az, hanem tényleg különbség van a raytracing javára a minőségben és nem úgy, hogy a hagyományos megoldás van lebutítva. nekem abban pl baromira tetszett, mikor az üvegen át rávetülő fény és árnyék megváltozott, mikor szétlőttem az üveget, de volt benne sok egyéb látványelem, ami megmutatta, már így kezdetleges formában is, hogy mi lesz a jövő.Jó út lesz ez hidd el. :K
    Nvidia meg ilyen öntörvényű marad, amíg jensen marad a vezető, de pont azért tartanak itt ahol, mert ő van az élen. Minden lépést azonnal lereagálnak, minden gyártást kihasználnak maximálisan, ezért született meg a GTx 1060 3 GB is. szegény ember 1050 Ti superje :DDD
    mert hát valaminek el kel nevezni. Arra leszek kíváncsi most mi lesz , ha valóban visszahozzák az RTX 2070 karit gyártásba.Mi lesz a neve, ha valóban erősebb lesz, mint az RTx 2060 Super? 2070 Ti ? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • #06658560

    törölt tag

    válasz Cs1csó #211 üzenetére

    Speciel nem értem milyen fejlődést vársz?
    Az előző szeriával ugrottak két kategóriát teljesítményben. Azt nem lehet mindig tartani. Most arra tettek egy keveset, plusz hoztak új funkciót.
    Ehhez mérten mennyit gyorsult az AMD, hol jár teljesítményben? Technikailag mennyi a forradalmi fejlesztés ugyanennyi idő alatt?

Új hozzászólás Aktív témák