Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #37 üzenetére

    A cikkhez hozzászólva :

    valószínűleg igaz amiről szól, így működik ma a szponzoráció Kissé naív volt a srác, a pénz kell továbbra is meg csinált magának egy jó kis reklámot. Az 5700 meg olyan amilyen nem lehet rajt se szépíteni se rontani, ha valaki objektívan tesztel.JÓ kis kártya.
    Ebben az esetben szerintem senki nem volt korrekt se Nvidia se a Youtuber, elég szar húzás volt részéről ez a dolog.ha annyira bontotta volna ez a dolog akkor nem mond igent a pénzre és kész, nem pedig kidobja százezrek elé nyilvánosan de nevet nem felvállalva mert a pénze kell továbbra is Nvidiának. Mocsok a Ytuber is.
    Cifu szokás szerint meglátta és leírta a lényeget a 3. kommentben már.

    általánosan megjegyezve:

    Kidobva egy Nv pocskondiázós pletyka cikket a címoldalra miközben nagyon sok minden nem jelenik meg Nvidiával kapcsolatban még csak percről percre hírként sem mert pleytkára nem cikkezünk mert pártatlan fasza oldal vagyunk
    csak pár napon belül:

    - megjött a reshade funció
    - 5 G modemekhez kidobtak AI támogatást.
    - Intel Nvidia összeborulás AI kutatásban
    - 1660 szuper bejelentés már mindenhol olvasni
    - TPU driver progija, satöbbi satöbbi
    ezeknek is lenne helye ezek mellett.

    A topik témához :

    Éppen elég, hogy nem jelentettetek meg Nvidia kártyákról teszteket, Konkrétan a Turing tizen valahány kártyájából önállóan ezelőtt egy éve teszteltetek 2 darabot ami egy GPu ra épül. Megvárjátok amíg lesz méltó ellenfél AMD részéről és az AMD kártya debütálása mellé tesztelitek a kifutó több hónapos Nvidia kártyákat, Most akkor megírjuk hogy AMD fizet nektek, hogy ne csináljátok meg?Azt írtad hónapokkal ezelőtt, hogy ott vannak nálatok a kisebb Turing kártyák, 1660 -1660Ti még sem teszteltétek le őket ezt már leírtam párszor, hogy érthetetlen, hogy miért nem csináltátok meg ha annyira függetlennek vagytok, mikor a VGA és CPu tesztek szülik messze a legtöbb kommentet ide.
    megvárjátok az 5500 karikat aztán ott lesznek faszán, miközben jön az 1660 super meg az 1650 super vagy Ti is.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #59 üzenetére

    "Azt írtam bele, hogy nincs a bejegyzésre bizonyíték, "

    Akkor minek hoztad le? Azt sem tudod igaz e azt sem tudod pletyka e vagy szenzáció hajhászás. ezernyi más cikket nem hozol le a zöldekkel kapcsolatban ami tény és IT hír lenne egy szakmai oldalon, meg még ezret ami szerinted csak pletyka még és arra nem adunk. Ezt akkor miért érezted fontosnak, ha már pártatlanság?

    Ez csak egy kérdés semmi több. Én elhiszem a Youtubernek hogy ezt kérte Nvidia, csak hát nincs rá semmi bizonyíték sőt a bejegyzést is eltüntették a fenébe.De itt erről gyorsan született egy cikk ami leírja hogy nincs rá bizonyíték .ügyesen...

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #65 üzenetére

    A fórumozók mi vagyunk. Akik véleményt írunk több éves regekkel vagyunk itt, végigtoltuk veletek az utóbbi 10 évet akár. Ha kell fizettünk a támogatásért, hogy megmaradjon és könnyebb legyen nektek. ( részemről majd ha lesznek Nvidia tesztek újra, akkor csak)Az a gond, hogy csinálod nem azt jelenti, hogy teljesen jól csinálod. Ezt csak te gondolod így.Egyedüliként képviseled a legfontosabb IT szegmenst, a VGA és CPu híreket.( nem azt jelenti, hogy rosszul csinálod, hanem egyedoldalúan)
    Gondolom nem találtok megfelelő cikkírókat, aki szakember is. Vagy az egyik vagy a másik.
    Hiába mondod, hogy nem te csinálod, meg 200 km re vagy onnan ,nagyon jól tudjuk, hogy de igen a te felelősséged és a te feladatot ez.

    Nagyon sok ember csak az évek alatt felépített fórum miatt olvassa az oldalt és jelentkezik be naponta többször, Én is. Ma napközben telórol bejelentkeztem párszor,de a főoldalt csak délután nyitottam meg és kb 3 sorral elintéztem volna, ha nem akad meg a szemem ezen a cikken.
    Egyedüliként maradtál az oldalon nagy kutyaként és nincs még egy legalább ilyen fajsúlyú cikkíró, mint te, aki esetleg képvisel más véleményt is és más megítélést is más stílust is.
    Nem csak neked lenne könnyebb, hanem nekünk is.
    Ugye régebben volt fLeSs, Oliverda satöbbi és akkor az oldal felfele szárnyalt de most a PH és közted egyenlőséget tesz a legtöbb ember. Teszteket( ha egyáltalán vannak) nem veszik komolyan már szinte semmilyen szinten,( már ha vannak) a híreket és a cikkeket nem egyenlően az összes piaci szereplő szempontjából értékeled ki. Ezek olyan problémák, amik szerinted az általánosan alacsony IQ szint miatt, az olvasók butasága miatt van [link] pedig ennél szörnyűbb, hogy ezt gondolod rólunk, nincsen.
    Ez nem az Nv hírnek szól, mert mint írtam is feljebb ebben biztos vagyok, hogy így történt ahogy leírta a tesztelő.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mtomi95 #79 üzenetére

    fLeSs maga volt az Intel ;]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz mtomi95 #81 üzenetére

    Szerintem azzal nincs gond, ha valaki jobban szeret egy céget vagy gyártót.( icon volt aki talán pártatlan volt, érződött rajta a real mérnöki beállítottság) .Szinte mindig ilyen volt az oldal, de volt több magas kategóriás cikkíró szakember és több tesztelő és így volt egyfajta egyensúly.Abu nehézsúlyú versenyző.
    Ez nem neki szól, jó szakember, jó cikkíró, ügyesen játszik a szavakkal és a megfogalmazásokkal , meg kedvelem is, főleg mikor téved :DDD ;]
    DE nem kerek így az oldal, csak egy félhold.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #122 üzenetére

    pedig tegnap beregisztráltak 5500XT termékeket ahogy az 1650 Ti-t is. [link]

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz velizare #129 üzenetére

    "szóban forgó thread meg arról szólt, hogy meg fog jelenni most, vagy novemberben."'
    tehát mi a probléma?

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cs1csó #198 üzenetére

    Jó sok baromságot tudtál leírni egy kommentben. Még jó hogy te látod a fényt.

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cs1csó #209 üzenetére

    Az hogy az AMd-s barátaidnak akartál ezzel imponálni semmi más. Minden egyes része kifejezetten hülyeség. A konkurenciának össz vissz 2 darab új kártyája érkezett semmi több egy 3 éves architektúrával próbálnak operálni, A vegákat is és az RX kártyák árait is kénytelenek voltak a béka segge alá leárazni, köszönhetően a szerinted haszontalan NV kártyáknak. Az RTX 2060 és 2070 konkrétan 150 dollárral adja olcsóbban ugyan azt a A 2060 ( GTx 1080/ vega 64 sebességű )teljesítményt, mint a Pascalos társai,a GTx 1660 super 230 dollárért hozza egy Vega 56 / GTX 1070 sebességét fele fogyasztással.
    AZ RTX kártyák az RTX funkció nélkül is ugyan olyan gyorsak mintha nem lenne bennük, lásd RX 5700 és az AMD sem ad olcsóbban szinte semmivel ( de, 5-10 % kal) egy RT nélküli GPU-t . Semmi más probléma nincs a komenteddel, mint hogy hülyeségeken rugózol és háborogsz a helyett hogy visszanéznéd az elmúlt 3 évet és rájönnél arra hogy ha AMD-s is vagy,hogy a szar túlárazott Turing hatásásra lett egy Vega 56 300 dollár alatt és egy RX 580 200 dollár alatt és került be az a fogalom hogy RayTracing a gamer köztudatba, ami a fejlődés egyik kulcs és útja jelenleg.

    Két dolgot tudomásul kell venni.
    1, A gyártás sokkal drágább állítólag, mint ezelött volt.
    2 Mindkét gyártó Pénzt akar keresni.
    Ezért nem lett az RX 5700 250 dollár. és az RTX 2060 szintén 250 dollár.
    Vehetsz 230 dollárért GTx 1660 kártyát ami előrelépés a GTx 1060 hoz kb 30 % kal.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

  • b.

    félisten

    válasz Cs1csó #211 üzenetére

    lehetséges, hogy igazad van, de az elnevezéseken én nem tudok rugózni., Épp elég katyvasz volt a konkukrencia a 390- RX 470 - vega 56 - radeon 7 és most Rx 5700 átállása, azon még sem aggódott senki, az nem volt idegesítő?

    RTX élményt tud adni egy 2060 is pl Controlban. Az első olyan játék, ahol nem azért kapcsolja be az ember az RT-t hogy elmondhassa, hogy na ez az, hanem tényleg különbség van a raytracing javára a minőségben és nem úgy, hogy a hagyományos megoldás van lebutítva. nekem abban pl baromira tetszett, mikor az üvegen át rávetülő fény és árnyék megváltozott, mikor szétlőttem az üveget, de volt benne sok egyéb látványelem, ami megmutatta, már így kezdetleges formában is, hogy mi lesz a jövő.Jó út lesz ez hidd el. :K
    Nvidia meg ilyen öntörvényű marad, amíg jensen marad a vezető, de pont azért tartanak itt ahol, mert ő van az élen. Minden lépést azonnal lereagálnak, minden gyártást kihasználnak maximálisan, ezért született meg a GTx 1060 3 GB is. szegény ember 1050 Ti superje :DDD
    mert hát valaminek el kel nevezni. Arra leszek kíváncsi most mi lesz , ha valóban visszahozzák az RTX 2070 karit gyártásba.Mi lesz a neve, ha valóban erősebb lesz, mint az RTx 2060 Super? 2070 Ti ? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák