Új hozzászólás Aktív témák

  • Kassadin

    addikt

    válasz baluka26 #72 üzenetére

    Én nem tudtam, el is basztam 1,5 évet az életemből teljesen fölöslegesen. Ne hidd azt, hogy olyan könnyű eldönteni, mi az amit akarsz csinálni és mellesleg nem is halsz éhen mellette, jól keress vele lehetőségeidhez mérten.

    Nem kell általánosítani, nem mindegyik fiatal ilyen, mint amit itt írtok. Ők vannak középpontban állandóan, miattuk gyártanak sztereotípiákat az emberek. Mellettük legalább ugyanannyi normális(?!) fiatal létezik. Úgy gondolom, hogy a legtöbb ilyen ember kinövi a fiatalkori lázadást/tombolást, de ehhez kor kell, meg hát bizonyos agyi szint se árt. Amikor megyek hajnalban dolgozni hétvégente, akkor sok sok kikészült fiatalt látok buli után, de ebből még nem következik az, hogy mindegyik teljesen részegre issza magát minden egyes héten. Egy dologgal függ ez össze teljes mértékben, mennyire figyelnek oda a szülei az emberre, milyen példaképet mutatnak. Semmi köze ehhez a szennymédiának meg mit tudom én még, mire fogják, hogy korcsosulnak a mai fiatalok. Könnyebb másra mutogatni, mint foglalkozni az embernek a saját gyerekével.

Új hozzászólás Aktív témák