Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz Varszegig #771 üzenetére

    No. Samsung Pay az igy meg se jelenik.
    Nekem van egy angol google accountom és hozzávettem a telefonhoz elsődlegesen. Utána a magyart.
    Órán boltban, megtalálta a Google Pay-t, onnan feltelepítve, hozzávettem a Curve kártyát.Kb ugyanaz, mint ahogy a telefonra a Google Payt tettem fel annó. Hmm. A Samsung pay rezegtette az órát, mikor lehetett fizetni, ez nem. Apróság. Ha müködik, kit érdekel...

    Viszont a pin padot azt hozhatták volna tizenről. Körbe elrendezett számlap az sokkal használhatóbb, mint a dpad.... lehet itt majd mintázni fogok így....

    Kicsit így cink, hogy most ott van bal alul a fizetésre kihegyezett gomb és az most jelenleg csak stresszoldó. Remélem idővel engedik majd választani a fizetési megoldást....

    FW update kapásból ehhez az órához nem volt. Lehet majd levadászok egy nyugati FW-t és futok vele mégegy kört....
    Viszont annál meg régen az eSIM nem teleplt be sokaknak, oda kellett a backup and restore-os játék... most megy mindkettő.

    Röviden, lehet vele így élni, de nem tökéletes.
    Nekem érzésre kissebbnek tűnik, mint a sima 1-es watch :)
    pedig átmérőre ua, viszont határozottan vékonyabb.

    Régi Watch 1 töltő nem tölti.
    A Samsung powerbankje igen. Teljesen ok.

    [ Szerkesztve ]

  • szilasz007

    aktív tag

    válasz Varszegig #771 üzenetére

    No. a Cseh régió nem igazán jelentett semmit. Ugyanúgy letiltotta a payt. Boltba ugyanúgy megtaláltam és engedélyeztem újra.
    Hát, ha majd lesz odinos kép, majd akkor szépen megküldöm az órát vele.
    Amúgy meg, szép. Szoftver viszont valahol csalódás. Android Wear az alja, de pl google féle voice input nincs. Samsung meg sose tudott magyarul. Régi Wear-en ez ugye nem volt gond. Az SHM-et is majd heckáznom kell majd nekem...
    Meg maga az óra halkabb. A Watch az jó hangos volt. Ez kb fele annyit szól.
    Spotify-nál meg továbbra is érthetetlen, hogy a óra maga miért nem képes saját hangszóróján szólni...
    Kicsit erősen korlátosnak érzem a vasat. Nem olyan szabadnak, mint amire számítottam.

Új hozzászólás Aktív témák