Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bambano #32 üzenetére

    Kimaradsz egy csomó mindenből, de nem létfontosságú a Facebook. Pl. egyetemen voltak közös csoportjaink a diáktársaimmal, de az egyetem szempontjából elengedhetetlen tananyagot Moodlen kaptunk mindig vagy emailben.

    Amúgy meg nem tudom milyen jogon gondolják egyesek, hogy megmondják egy magáncégnek, hogy mit csináljon :N Amikor regisztrálsz, elfogadod a felhasználási feltételeket és beleegyezel.

    Nem kötelező ám regisztrálni ha nem tetszik, én ismerek embert aki törölte magát és megvan nélküle megvan.

    Szóval jól tette a Facebook, hogy akkor azt mondta, tessék, akkor nem lesz elérhető semmilyen hír sem Ausztráliában és letelt. Akinek nem tetszik, mehet a sóhivatalba. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz bambano #37 üzenetére

    Már bocs, de a Máv vasúttársaság vagy a BKK pl. mióta van magánkézben?

    Amúgy meg ha van egy saját cégem, akkor te milyen jogon jössz hozzám és szabod meg nekem, hogy mit, kinek és mennyiért adjak? Már nem szocializmus van... :U

    Ha a Facebook úgy dönt, hogy kínál neked egy ilyen konstrukciót, amiben te ingyen reklámozhatod a weboldalad vagy facebook oldalad, cserébe neki is lesz belőle bevétele anélkül hogy te kapnál az ő reklámbevételéből, azzal mi a baj?

    A Facebook simán ajtót mutathat neked és jogosan mondhatja, hogy ha nem tetszik, akkor nyugodtan odébb lehet tolni a biciklit.

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

  • válasz Samott #56 üzenetére

    Már értem akkor, a kolléga mire akart utalni. De hát ez nettó marhaság, mert az internet messze van attól, hogy közmű legyen. Ahogy te is írtad, a kormány maga nyilatkozta, hogy nem is közmű. Az internetet nem lehet klasszikus értelemben szabályozni, mert globális. Egy-egy kormány befolyása és szerencsétlen próbálkozása irtó gyenge ahhoz, hogy megmondja egy internetes cégnek, hogy mit hogyan csináljon. Lehet izmozni meg erőlködni, de értelmetlen, a fenti példa jól mutatja, hogy annak végül a felhasználók isszák meg a levét. :U

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák