Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz #09819904 #29 üzenetére

    aki nagyon kémkedni akar rólam, az a jobb gépével végig pásztázza a szembejövő "dashcam" vérpistikék feltöltött videóit és máris kiderültem a szokásaim anélkül, hogy akár egy elektromos kütyüt is bekapcsoltam volna.

    persze ettől még én is látom értelmét, meg talán használni is lehetne sportban (futó/biciklis folyamatos információt kap az üldözőkről/előtte haladókról, xy sportoló szemszögéből láthatná a videóbíró, hogy színészkedett vagy tényleg szabálytalankodtak vele szemben, vezetésnél a navigáción felül például vinnyogna, ha úgy véli túl sűrűn és hosszan pislogok, stb .... olyan ez, mint a pisztoly: a technológia nem tud rossz lenni, max a felhasználási módja. őszintén remélem, hogy elérhető ára lesz, és egy megbízható "elalvás figyelmeztető" + dashcam funkcióval baleseteket megelőzhet, ha meg még így is megtörténik a baj, akkor meg a vitáknak elejét veheti. ha a jogvédők meg nagyon rettegnek attól, hogy sérül a személyiségi joguk azzal, hogy rákerülnek filmekre, akkor meg egyszerűen a "gyári" szoftverbe bele kell írni, hogy a maps-hez hasonlóan kockázzon ki minden arcot/rendszámot/akármit egészen addig, amíg az az arc elé nem sétál és ki nem jelenti érthetően, hogy jóváhagyja. "evidence" nélkül meg tilos lenne exportálni az anyagot. na bumm: megkerülhető, de valahol megnyugtató, hogy "véletlenül" nem fognak az életünkről filmet forgatni. várom a tesztet :K

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák