Új hozzászólás Aktív témák

  • bambano

    titán

    válasz DJS #27 üzenetére

    Én internet szolgáltatóknál dolgozom. Ha nekem egy ügyfelem megbombázza a guglit (függetlenül attól, hogy sikeresen vagy sem), *NEKEM* meaculpáznom *KELL*. És meg kell tennem a szükséges lépéseket az ügyfelek ellen. Ha ez a bombázás elér egy adott szintet, akkor már nem csak én fogok meaculpázni, hanem hivatalos szervek is.

    Én nem láttam hivatalos állami bocsánatkérést arra nézve, hogy kínai ip címekről tolták a guglira az illegális törési kísérleteket meg hogy ismert kínai emberek guglis postafiókjait nyomták fel. Emellett a gugli felhívta a figyelmet arra, hogy más országokban is kaptak a kínai crackerektől.

    Tehát amíg ezügyben nincs hivatalos állami bocsánatkérés, addig a crackerek állami utasításra, kínai állami elvárások szerint cselekednek. De lehet, hogy valamelyik nagy kínai internet szolgáltató vezérigazgatójának a bocsánatkérése is megfelelne.

    Ps: ha feltöröd a gugli szervereit és az én ügyfelem voltál, akkor a hatóságok elől lehet, hogy meglépsz, előlem nem:))

    De hogy a legelső konkrét kérdésedre is konkrét választ kapj: ha te magyar ip címekről megtöröd a gugli szervereit és a gugli szakemberei úgy ítélik meg, hogy nem voltál hajlandó megfelelően együttműködni velük, akkor minimum, hogy mindenféle amcsi törvényre hivatkozva beidéznek, és ha ez sem megy, akkor legalább akkora szenátusi meg képviselőházi picsogás lesz a dologból, mint a két új rádió körüli mizériából.

    Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Új hozzászólás Aktív témák