Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wyll358

    tag

    válasz Ezekiell #73 üzenetére

    De az most miért is lényeges ilyenkor mindig, mikor ez a téma feljön? Ha nekem euróm van akkor mivel is fizetek a sarki zöldségesnél a revolut kártyámmal? Miben is különbözik ilyen téren bármilyen fiat ami nem az ország natív pénzneme a fenti crypto fizetéstől? Vagy akkor most miért is tetted fel ezt a kérdést? :)

  • wyll358

    tag

    Ezt én így értem és tudom, persze hogy így van ahogy írjátok. Csak ennyi erővel akkor tegyük fel forinttal a világot nézve valószínűleg kevesebb helyen lehet fizetni, mint mondjuk btc-vel. És akkor amúgy mi van, ebből mit is kell következtetésként levonni? Ha meg ér úgy, hogy a kártya szolgáltató váltja a helyi fizetőeszközre, akkor meg milyen különbség is van vásárlás szintjén ilyen téren? :) Vagy mit is támaszt alá, ennek a nyilvánvaló ténynek a hangsúlyozása, hogy persze ha kártyát csippantasz az jó esetben váltja neked a rajta lévő tokent a helyi egységbe vagy ha nem akkor viszlát van, tök mindegy, hogy kriptó, fiat vagy világbéke energiával van is tele... :D
    Most az olyan valóságtól elrugaszkodott agyrobbanásokat, mikor egyszerűen von valaki párhuzamokat, hogy böff kriptougyanazmintafait de még jobb is, vesszen a pénz és hasonlók nyilván értelmetlenek ilyen formában, viszont itt szerintem csak azt szokták megemlíteni amire én is reagáltam, hogy manapság, akkor fogalmazzuk máshogy, btc használattal vásárolni semmivel se nehezebb vagy korlátozottabb, mint revolut-al venni a csirkefarhátat a cba-ban. :B

Új hozzászólás Aktív témák