Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Porcica #36 üzenetére

    "Ez így van, de hiába csengett lentebb ez a foshalmaz bánya, a PC platformon elég kevesen maradnak, illetve elég nagy szórása lesz az egész trágya 'dombnak'. Azt most ezt a kevés playert sarcoltatják meg tisztán kivehető."

    Ez nyilvanvalo. Kezdjük a legalapvetőbb dologgal : PS/BOX 500 eur , nvidia bármi , 1000-1500 eur MOST , hogy már lehet is venni. Értelemszerűen nonszensz.

    Kettő : mihez is ? tehát mi a rákos faszhoz is veszel 4090et ? A kétszázhetvenharmadik nettó ugyan olyan retekhez ? Nincs játék ami miatt kellene a VGA , az, hogy minden évben kijön nettó ugyan az a szar , csak idén épp Dájing lájtnak hívnod azt amit már 15 éve is meg tudtál venni, csak Left 4 Dead-nek hívták, az egy valid érv ? ugyanmar...
    az a vicc, hogy PC-n kimondottan pont azok a játékok népszerűek amik egy kenyérpirítón is elmennek, mert azokban lehet maga a játék milyensége újító. Amilyen lett pl a Valorant, függetlenül attól, hogy kinek tetszik vagy sem (nekem nem). Az fog odaragasztani a gép elé, nem egy 4 órás story kampány a százhuszadik codban , ami nettó tök ugyan az mint az előző hét, csak most máshogy néz ki a menü. Évről évre szarják ki magukból a gyártok a mostmár lassan köbméteres térfugatú 700 wattos kártyákat , csak tökre érdekelne, hogy mit kéne rajta futtatni. Mert mint fentebb írtam, a Dying Light 2-öt hiába idén jelent meg, már 15 évvel ezelőtt kijátszottam... Az utóbbi években nagyjából két olyan PC cím van, ami nem egy rererererererererererererererererererrmaster vagy rerererererererererereremake , az a Death Stradning meg a Cyberpunk. A Death Stranding kb bármin elfut, a Cyberpunk meg ugyse fut el semmin, mert az is egy rakás szar lett igazából. Ezen kívűl mihez kellett volna venni vga-t az elmúlt mondjuk 10 évben ?

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák