Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rii

    nagyúr

    válasz shev7 #483 üzenetére

    " ... aham, mert 80nal zuznak az emberek bp-en akkor mar lehet warezolni? ... "

    ez is egy olvasat, ... de én nem ezt mondtam. Csak ha amit ingyen megtehetünk erkölcsi kérdés, és szarunk rá - mert ismerjük be, szarunk rá - akkor mit várunk ott, ahol csengetni is kell érte

    " ... es azzal mi a baj? Miert baj az, hogy a legtobb dologra van freeware megoldas ... "

    az a baj, amikor valaki nekem esik, hogy mert ismerősöm szárnypróbálgató képzőművész ... most próbál megélni valahogy nem-alkalmazottként ... így 2 év után még mindig kérdéses, hogy sikerül-e, ... 2 milla forint értékben van a gépén warez ... és akkor mondja az okosságot az, aki free OS, meg free medai ljetszón kívül nem szorul másra. Elvvárná az, aki free OS-en meg prog-okon megél, hogy más meg vegyen fel hitelt (!!!!!!!!!), amikor lehet, hogy becsődöl, és kenheti a hajára a serial numbereket. Mindegy. Hosszú. De igenis, hogy van megélhetési warez. Itt lakik tőlem egy km-re, a Bécsi utcában.

    csak újfajta e-penis jelent meg korunkban. Ez a "én nem warezolok, te meg igen" - jelleggel.

    (#486) kelzsoca:
    sokkal több párhuzamot lehet benne találni, mint a "warez-tej lopás" hasonlatban

    [ Szerkesztve ]

    piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

Új hozzászólás Aktív témák