Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz DuplaZso #7 üzenetére

    Igen, minimum 4x-es lassabb(itt a legnagyobb elérhető sávszél 6.7mbit) és 3x-szor drágább(11.000ft). :U
    Én pl munkámból kifolyólag itthon is elég sokat dolgozok, ezért is van elég erős gépem, de mire feltöltök a cégem oldalára egy-egy munkát, nem ritka, hogy 4-5 napot ír ki, mivel maximum 46kb/s-el tudok feltölteni.
    Mindemellett szívesen néznék meg egy-két jutyúb videót, meg hallgatnék netrádiót, játszanék online, teamspeaken beszélgetnék, vagy skypeon éppenséggel ismerősökkel, és erre minimum kell egy 20/10-es net, mikor egy-egy online játék megeszik 3-4megabitet, netrádió 2mbitet, skype 2 megabitet, maradt 2megabit a munkámra, megint ott vagyok, ahol a part szakad.
    Szóval jöjjön csak szépen a 100/100-as internet, én akár havi 20.000-et is fizetnék érte, ha elérhető lenne, és megtudnám könnyíteni a munkámat, életemet, szórakozásomat, de még csak nem is elérhető.
    Ráadásul invitel nem is fejleszti a mostani 8/0.5(gyak 6.7/.04)-es internetnek utódját, üvegszálat max gerincbe húznak, nem hogy házakig.
    Aki panelben lakik, legyen jó gyors nete, jellemzően akik kertes házban laknak, általában tehetősebbek is, azok meg le vannak szarva.... :(((

    Jah és arról nem is beszélek, hogy sok dolgot inkább kifizetek neten, és kiírom dvd-re, minthogy megrendeljem usa-ból, koreából, mari néni valagából, mert kishazánkban nem elérhető adott film/játék/zene, még rendelésre sem, inkább letöltöm, és kifizetem, mindezt neten.
    És nem torrenten, illegálisan...
    És épp az olyanok miatt nem fejlődik sehova az internet, mint te, mert NEKED elég 2megabit, a ping a lényeg, hogy wowban jókor tudd leütni a bosst, az meg kit érdekel, hogy a másik otthon dolgozna, töltene fel, de nemtud, mert kevés az internet.
    Épp ezért vettem egy 2tb-s hordozható merevlemezt, és inkább 2 hetente kimegyek németországba autóval, mert itthonról nem tudom feltölteni a heti 300-400gb-ot a német szerverre.... :(((

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák