Új hozzászólás Aktív témák

  • #99094528

    törölt tag

    A sok asztali pc ára felé okoskodónak aki már ne is haragudjon de sztem nem tud olvasni,se böngészni annak hozzátenném hogy ne induljatok ki semmilyen szempontból a magyar piacból,
    én itt kinn németben asztali procis notim ma megnézem mennyiben van ha ezt megvettem volna asztaliban egy rendes 1060-as vga+ i5 pc-s boltban annyiért rakták volna össze hogyha veszek mellé egy g-sync-es IPS monitort több lett volna... a monitor pedig igen is része a notebookoknak, és a nem teljesen belépő kategóriában sokszor már benne van a g-sync és ips, már alsó katiban is, semmi reális nincs abban hogy megnézzük a pc alkatrész árat és veszünk a tesco-ban 30K ért egy monitort vagy 60-ért...
    ami a gpu teljesítményt illeti nem 2008-ban hanem 2018 -ban vagyunk az időközben megöregedett emberek fogják fel ez van, igenis nagyon minimális a teljesítménykülömbség mennyenek fel youtubra- és keressenek pár gameplay-t ... és nézzék meg mennyi fps-t hoz egy noti ,én ezt tettem amiben nekem kell szinte csak pár fps amivel kevesebb.....(és akkor még arról nem is beszéltem hogy vannak notik amiben azt a vga-t te tuningolhatod is valamelyest, tovább csökkentve a külömbséget)
    ha valami igaz akkor annyi hogy a gamer notit nem tudod bővíteni, ez alól is vannak kivételek, a mai napig, illetve hogy a procik a gyengéi a notiknak
    a mi a gémer? dumát meg hagyjuk már ,könyörgöm, ha valaki élvezettel játtszik egy konfigon ,akkor az neki az, ez olyan meddő vita mintha ízlésről vitatkoznánk, butaság szimplán, csak nézőpont kérdéseken nem érdemes vitatkozni és kész.
    elnézést hogy ezt írom de ez rohadt unalmas, minden egyes hasonló topik után.....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák