Új hozzászólás Aktív témák

  • Necroman_Mk2

    őstag

    Jelenleg egy alsó-középkategóriás notebookom van, ami egyelőre kiszolgálja az igényeimet játék fronton is (= az indie backlogomat csapolom vele). De azt megfogadtam, hogy a következő egy gép gamer laptop lesz, nagy valószínűséggel ROG.

    (#30) sh4d0w Ez inkább a sales-esek mantrája, a közgazdaságtan ismeri a piaci telítődés fogalmát.

    (#8) pilóta Amióta a saját pénztárcámon tapasztaltam, hogy egy asztali gép mennyi áramot képes zabálni egy laptophoz képest, inkább az utóbbiakat kezdtem el preferálni. Nem akarok egy játékban minden beállítást maxra tolni, és rögtön simán futnak a játékok. A hordozhatóságot meg már többen is említették, legyen az ingázás vagy akár otthon egyik szobából a másikba hurcolás.

    (#74) Chaser Hiába "olcsó húsnak híg a leve", ha Magyarországon is sokan vannak, akik anyagilag nem nagyon engedhetnek meg maguknak akár egy 150-200 ezer forintos gépet sem. No, ez az alacsony szegmens őket célozza meg, a semminél ez is több alapon.
    És lehet mondani, hogy használtba lehet ennél jobbat is ezen az áron kapni, ha az emberek többsége okkal-ok nélkül irtózik a használt cuccoktól, és inkább egy zsír újat preferál.

    [ Szerkesztve ]

    "Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

Új hozzászólás Aktív témák