Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Male #69 üzenetére

    "Úgy, hogy a legtöbb embernek ez bőven elég... "

    Maradjunk annyiban, hogy a legtobb ember ezt engedheti meg maganak. Senki ne akarja bebizonyitani nekem, hogy aki napi rendszeressegl jatszik egyik jatekkal a masik utan, az ugy hasznal gtx950et hogy amugy siman megtehetne, hogy rtx2080ra epit konfigot jatszani, csak neki eleg egy AC originsben a 720p low 38fps...

    "Persze-persze, mindenki hülye, akinek nem nyeri el a tetszését ez a szolgáltatás, és nem látja világmegváltónak :U"

    En ilyet nem mondtam. Azt mondtam az a hulye, aki nem fogja fel, hogy mi ennek a szolgaltatasnak a lenyege. Es a topik egy megdonthetetlen bizonyitek ra, hogy nagyon nagyon sokan nem fogjak fel , mi a stadia lenyege. Feljebb direkt leirtam, hogy engem sem vettek meg kilora, nem igazan erdekel ez a modell es szuksegem sincs ra, csak legalabb ertem a lenyeget. Aki leirja, hogy miert nincs offline mod az tok egyszeruen nem fogta fel, hogy mi a szolgaltatas lenyege.

    [ Szerkesztve ]

    "Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

Új hozzászólás Aktív témák