Új hozzászólás Aktív témák

  • rt06

    veterán

    válasz Penge_4 #35 üzenetére

    sertodottsegednek legfeljebb akkor lenne helye, ha nem adnal szamtalan alapot nekem es masoknak is arra, hogy ilyen lekezeloen valaszoljanak a hozzaszolasodra (irl siman a kepedbe rohognek, ezzel ereztetve, hogy mekkora suletlensegeket mondasz, itt a forumon marad ez)

    eleg lenne csak ezt a topic-ot visszaolvasnod, s lathatnad, nem en vagyok az egyetlen, aki felhivta a figyelmed arra, hogy rendszeresen nyilatkozol nagy magabiztossaggal olyan temakrol, amikrol a leghalvanyabb ismeretekel sem rendelkezel (peldanak okaert az, hogy nem tudod mi az a del-korea onmagaban meg nem lenne hatalmas problema, de azok fenyeben, ahogyan irsz rola, mar megmosolyogtato a dolog)

    szerintem amig ezen hianyossagodat nem potlod, addig intellektualis felsobbrendusegem (vagy nagyjabol barki mase jelen topic-ban) egyaltalan nem holmi komplexus (a tudasom pedig nem veled szemben fogom fitogtatni, annak ugysem lenne foganatja)

    tovabba az, hogy nem valaszolok, szamomra azert nem jelent megoldast, mert - azon tul, hogy egy bizonyos szintig szorakoztato nezni, ahogy erolkodsz - a vegen meg azt hiszed, hogy jo, ne adj' isten szukseges, amit muvelsz a forumon, s folytatod igy tovabb, barminemu

    persze kerheted a hozzaszolasaim torleset, jo esely van ra, hogy sikerrel is jarsz, viszont nem biztos, hogy ez a megfelelo hozzaallas, mivel ettol semmivel sem kevesbe fog rajtad rohogni a forum

    [ Szerkesztve ]

    Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

Új hozzászólás Aktív témák