Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz #56573440 #78 üzenetére

    és ha mondjuk hozzám betörnek, én meg (mint a tulajdonos) megbízok egy verőcéget, hogy menjenek el a tetteshez, hogy visszazsarolják tőle a cuccaimat, vagy az értéküknek megfeleltethető kártérítést, hogy elkerüljék a feljelentést, akkor az törvényes lesz? nem. mert ez zsarolás. teljesen mindegy, hogy én, mint tulajdonos bíztam meg a céget, mert a cég nem hatóság. tessék a hatóságot megbízni, ők az illetékesek, és ezt egyébként úgy hívják, hogy feljelentés.

    O-C-B: nincs tévém, és nincs dvd lejátszóm (számítógépben sem), így meg is dőlt az elméleted. ha nem lenne egyáltalán letöltés, vagy online megtekintési lehetőség, akkor elmennék havi kétszer moziba, ahogy jelenleg is megteszem ezt, mert ami érdekel, azt megnézem ott. sőt, ami érdekel, azt ott nézem meg. olyasmit szoktam megnézni online, amiknél a kedves kiadó szándékosan ellehetetleníti, hogy az én régiómban legálisan hozzájussak. mivel nincs tévém és rádióm sem, így nem tudok onnan értesülni, de az olyan előadók, akiket én szeretek, nem is szerepelnek ilyen médiában. minden esetre köszönöm, hogy szemléltetted az egysíkú és szűklátókörű világnézetet, de én a mindenkori pop zenénél igényesebb tartalmakra vágyom. a barátom elhívott az persze játszik, de azért könyörgöm, ez a 21. század, nehogy már az ilyen középkori módszerek képviseljék a jó megoldást. van egy igen széles lehetőségeket kínáló világháló, ahol az értelmesebb és felvilágosultabb művészek maguk teszik (akár ingyen) elérhetővé az alkotásaikat, mert így egyszerűen több emberhez eljut.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák