Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    Hát, ha én ülnék a fazék mellett, bizonyára én is feltétlen szükségét látnám különbféle bizottságot létrehozásához, melyekben persze aktív részvételt vállalnék tisztességes honorárium fejében. Hiába, a "védelmi pénzt" az adófizető dolgos emberekre jabára kell költeni, és fontos hogy megvédjük a személyiségi jogaikat.

    Felnyom rólam valakui egy kompromittáló képet, amit még szűk ismeretségi körben is szégyelnék? Hát Istenem, miért kellett úgy viselkednem? Részeg voltam? Nem kéne innom? Hanyag voltam? Észnél kéne lennem, ha érdekel, mit gondolnak róla. De amúgy meg őszintén szólva: Most miért is érdekeljen ez engem? Az is én vagyok, nem kell megjátszani, hogy más lennék, mint amik a tények.
    Istenverte megfelelési mánia, amit próbálnak egymásba verni az emberek Ű(elég hatékonyan). Annyira büszkék vagyunk rá, hogy emberek vagyunk, közben mégis folyton egy színdarab jólkomponált szereplő szeretnénk lenni. Csak minek? :U

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz bambano #67 üzenetére

    Fejtsd ki bővebben, mert ebből most nem nagyon jött át, amit sugallni szerettél volna. (Lehet, hogy este van már hozzá, de amúgy is...)
    Arra gondolsz, hogy van egy félreérthető a kép, és a publikáló személy állítja, vagy legalább is sugallja, hogy a lehetőségek közül a "problémásabb" eset állt fent a kép(ek) elkészültekor, és akár bizonyítani is tudnád a tényeket (esetleg lehetne, mert úgy történt, csak gyakorlati akadályokba ütközik), csak épp ez az eset már elő sem áll, hogy lehetőséged legyen erre?

    Hát, hazudozni látatlanban is lehet bárkiről, olyanról olyannak, akiket nem is ismersz, de ha ismerik is egymást, akik torzított infót cserélnek, de téged nem ismern, akit megtévesztenek, akkor a többesélyes képi bizonyíték már csak ráadás (ha pl. a "szép" szó nem elég, vagy eleve biztosra akarnak menni). De a efféle szándékossághoz szerintem már kevésbé van szükség a szóbanforgó internetszolgáltatásokra. (Vagyis nagyon elkanyarodtam. :DDD)

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák