Új hozzászólás Aktív témák

  • h-yle

    addikt

    válasz kispx #15 üzenetére

    Most nyilván nem arra gondoltam, hogy van egy specifikus alkalmazás amit 20 ember használ de nekik nagyon fontos.
    Sokkal inkább arra, hogy a kismillió, "nézzé jócsajt", "fingass lovat", "2 perc alatt csináltam egy játékot", "nesze itt egy link az oldalamhoz" és "átcsomagoltam a szomszéd tibi sikeres appját" típusú dolgok miatt a mennyi app van egy app boltban helyett, sokkal relevánsabb az a kérdés, hogy az appok amiket használok ott vannak-e az adott boltban, és milyen minőségben.

    vocalhost: Értem én, és nem is az OS vagy a kreatív szabadság ellen beszélek, csak azt mondom, hogy a szám önmagában semmit sem jelent. 1 000 appal is le lehet fedni az emberek igényeinek nagyrészét, és 100 000 app is lehet olyan amit csak csekély számú felhasználó tart bármire is. Minőség kell, nem mennyiség, legyen szó bármelyik boltról. Persze a nagy számok törvénye alapján, ha 100 appra jut egy jó, akkor 2 300 app között 23 jó lesz 600 000 között meg 6 000... Csak a usereken múlik, hogy a szemetet ne vegyék/töltsék/használják, így javítva az arányokat, ami platformonként persze nem ugyan az. Hátha kihullik a férgese, és szemétgyárosok más elfoglaltság után néznek ha nem jön be a fingóapp biznisz.

    Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

Új hozzászólás Aktív témák