Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pilóta

    nagyúr

    Én ozmózisos tisztítót használok már több, mint 10 éve. A csapvizet nem is tudom már meginni, olyan gusztustalan íze van.
    Nem használok sóvisszapótlót sem, semmi értelme, egy falat almában van annyi ásványi anyag, mint egy köbméter vízben, szóval semmi jelentősége, hogy a víznek mennyi az ásványi anyag tartalma...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Hieronymus #35 üzenetére

    Egyébként honnan jön ez, hogy a desztillált vizet nem szabad meginni? Többször említették már, de amikor rákérdezek, akkor csak ilyen általánosságokat kapok, hogy ezt mindenki "tudja", vagy nincs benne ásványi anyag és kioldja a szervezetből (LOL), de konkrét ellenőrizhető kísérleti tanulmányt még senki sem tudott mutatni.
    Csak azért kérdem, mert én már több, mint 10 éve azt iszok (az ozmózisos víztisztító gyakorlatilag mindent kivesz a víz molekulákon kívül, kvázi desztvíz tisztaságú), és kutya bajom...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Csabroncka #40 üzenetére

    Isszuk, isszuk, csak nem értjük, hogy mi vele a gond...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Csabroncka #43 üzenetére

    Okés, számoljuk.
    1L csapvízben van 300 mg ásványi anyag (aminek nagyrésze hidrogén karbonát meg kalcium oxid, ami meg végképp nem szól bele a sóháztartásba). Vagyis ha megiszok két liter vizet egy nap, akkor 600 mg ásványi anyaghoz jutok ezáltal, amiből kb. 100 mg a hasznos. Vagyis ennyivel kevesebbhez jutok hozzá, ha desztvizet iszok. Namost ez kb. annyi mintha véletlen berepül egy szúnyog a szádba és ijedtedben lenyeled.
    Nem hiszem, hogy ettől borulna fel a sóháztartásom, tekintve, hogy egy átlagos emberi test (70-80kg), nagyságrendileg 50 liter vizet tartalmaz, benne kb. negyed kiló oldott sóval. Szóval ha az az egy tized gramm fogja felborítani, akkor elég nagy a baj...

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Csabroncka #45 üzenetére

    Pedig őszintén érdekelne, ha elmagyaráznád. Tényleg. Nem viccelek, őszintén szeretném.
    Eddig mindenki lerázott pont úgy, mint te az előbb, hogy nem fogja elmagyarázni. Talán azért, mert nem is érti.

    Szóval ha te érted, akkor légyszíves magyarázd el! Sokan fognak okulni belőle, leginkább én.

    Hogyan lehetséges az, hogy annak a 100 mg oldott ásványi anyagnak a hiánya, amit a csapvízzel egy nap alatt bevinnék a szervezetembe a desztvízzel meg nem, ekkora gondot okoz? Hiszen ha harapok egy falatot egy almából, akkor máris ennek a többszörösét vittem be.
    Néha eszek rántottcsirkét krumplipürével, uborkasalátával, máskor meg marhalábszárpörköltet fejessalátával, és még sorolhatnám, lényeg, hogy dekagrammszámra viszem be a szervezetembe az ásványi anyagokat, mégis az a tized gramm hiányzik ennyire, amit a csapvízzel vinnék be?

    Hogyan lehetséges, hogy 10+ év ozmózisos tisztított víz ivás után még mindig életben vagyok (meg még sokszázezren a világon rajtam kívül)? Hogyhogy nem olvasni a napi többszáz halottról, aki az ásványi anyag hiányba halt bele, mert desztvizet vagy tisztított vizet (mindkettőnek nulla az ásványi anyag tartalma) ivott?

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Hieronymus #49 üzenetére

    Hány halottja van ennek évente? Mármint a vízmérgezésnek? (Segítek: nulla.)
    Nyilván ha lefutok egy maratont, akkor nem tisztított vizet fogok inni, de nem is csapvizet, mert gyakorlatilag tökmindegy, egyikben sincs annyi ásványi anyag, amit elvesztettél...
    Bizony a sót kell pótolni, izotóniás itallal vagy sótablettával. De hogy azt a sótablettát csapvízzel vagy desztillált vízzel iszod meg, annak semmi jelentősége nincsen. (Az egyik esetben 5100 mg-ot viszel be, a másikban meg 5000 mg-ot).
    Na de szerencsére nem minden nap futunk le egy maratont, ezért szvsz az átlag mindennapokban nyugodtan lehet inni a desztvizet meg a tisztított vizet. Például olyan helyeken, tengerpartokon, ahol nincs természetes édesvíz forrás, a tengervízből párolják az ivóvizet és köszönik szépen, jól megvannak. Vagy az USA jelentős részén ozmózisos tisztított vizet isznak, mégse pusztulnak a vízmérgezésben. Ez magyarországon elterjedt valamiért (mint pl. a kálcium pótlás az allergiára, azt se csinálják máshol a világon), amit nem lehet kiverni a fejekből valamiért.

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz bambano #53 üzenetére

    Két probléma van ezzel, (bár amúgy teljesen logikus, ami írsz, és laborban biztosan működik).

    Az első hogy olyan pici mennyiségekről beszélünk, hogy elhanyagolható. Például milyen ásványi anyag tartalom alatt kezd el a sejtből kifelé indulni az anyag? 100 mg/l, vagy 50 mg/l? Vagy 10 mg/l? Vagy az még jó, de az 5 mg/l már nem (ennyi már a nyáladból kerül bele ivás
    közben, a gyomortartalomról már ne is beszéljünk, ott már lesz pár nagyságrendnyi eltérés is). Vagy szigorúan csak a 0 mg/l? Mennyi 0 mg/l vizet kell meginnom, hogy a vérem eléggé felhíguljon, hogy a sejtekből elkezdjen kifelé indulni? Csak mert van ugye 5 liter vérem, amiben jóval magasabb eleve az ásványi anyag tartalom, valamint vagy 45 liternyi egyéb sós lé, amiben a sejtjeim úszkálnak meg bennük van, és abban is jóval magasabb az ásványi anyag tartalom, mint az ebből a szempontból teljesen veszélytelen csapvízben?

    A második, hogy a gyakorlat önmagában cáfolja. Egyszerűen nem történik ez meg azokkal, akik isszák. Nagyon-nagyon nehéz tudományos bizonyítékot találni valamire, ami a gyakorlatban nem állja ki a próbát, bármilyen tetszetős is az elmélet...

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz bambano #55 üzenetére

    Oké, de pontosan hogyan zajlik le ez a dolog, ami még sose történt meg, mégis így van?

    Amikor megvettem a víztisztítót, eléggé utánajártam ennek. Egy esetet emlegetett mindenki, ami igazából lehet akár kitalált is, mert a konkrét forrás kinyomozhatatlan volt, valami nagymamám hallotta a gyógyszertárban sorbanállás közben, hogy valakinek az unokája olvasta valahol, hogy valami maratoni futó a 40 fokban célbaérés után megivott két liter desztvizet és meghalt.
    Na most ha lefutsz egy maratont 40 fokban és utána a két liter desztvíztől meghalnál, akkor én garantálom neked, hogy két liter csapvíztől is pont ugyanannyira meghalnál. Ha maratont futsz 40 fokban, akkor egyrészt ne igyál meg két liter vizet egyszerre (máskor se, ki a fasz iszik meg egyszerre két liter vizet bakker?), hanem igyál fél litert és pótold az ásványi anyagokat. A csapvíz nem lesz elég erre...

    Viszont nem futunk naponta 40 fokban maratont, ez egy nagyon-nagyon extrém eset, és még ez sem bizonyít semmit desztvíz témában, még akkor sem, ha megtörtént.

    Szóval van a vér meg nyirok és a test egyéb folyadékai, ami mind messze több oldott ásványi anyagot tartalmaz, mint a csapvíz. Mégis, ha csapvizet iszol, akkor nem lesz baj, ha meg desztvizet, akkor megdöglesz.

    Mi történik akkor, ha én tegnap este megettem egy tányér jó sós töltöttkáposztát, amiben van monjuk (most hasamra ütök) 50 gramm ásványi anyag. Vagyis 50000 mg. Az ma délelőtt még valahol a beleimben van, ahonnan éppen vonja ki a testem az ásványi anyagokat az egyéb tápaynagok mellett. Hogy a francba fog számítani, hogyha megiszok egy pohár vizet, amiben csapvíz esetén van 50 mg oldott ásványi anyag, desztillált víz esetén meg nulla, amikor a töltöttkáposztából éppen szívódik fel az 50000 mg?

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Hieronymus #59 üzenetére

    Hátőőő... Azért itten voltak még más körülmények is. A középkorban is többen meghaltak amiatt, hogy tölcsérrel sok liter vizet beléjük töltöttek, de azért ezt ne a víz hibájának rójuk már fel...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    Én elismerem, hogy (főleg elméletben) elő lehet idézni olyan eseteket, amikor tényleg lehet bajod a desztillált víztől, de ezek annyira extrémek, hogy kár is velük foglalkozni. Például ha három hétig koplalni akarsz, akkor a harmadik hét végén semmiképp ne igyál meg több liter desztvizet, mert lehet, hogy felborul az elektrolit háztartásod, egyéb esetekben viszont abszolút veszélytelen. Tehát értem ezalatt, hogy naponta veszel magadhoz szilárd táplálékot (mittomén megeszel egy almát vagy narancsot), akkor már ez a veszély kilőve, el vagy látva ásványi anyaggal, nem az a pár miligramm fog megmenteni, ami a csapvízben van.

    Vagy ennyi erővel a hotdog is halálos méreg, mert lehet olvasni halálesetekről hotdogevő versenyeken, hogy valaki megevett 1 perc alatt 58 hotdogot és belehalt. Szóval semmiképp ne egyél meg 1 perc alatt 58 hotdogot (ha rám hallgatsz, akkor 18-at se), de amúgy én nem aggódnék emiatt sem, meg a desztvíz miatt sem...

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz Csabroncka #71 üzenetére

    Általában ez szokott lenni, amikor nincsenek konkrét érvek, hanem csak meggyőződés. Akkor jön az, hogy "én nem fogok senkit győzködni". Sajnos ez általában azért van, mert nincs mivel győzködni.
    miztyc leírta (ezúton is köszönet neki, hogy végre egy témában képzett ember is hozzászólt) hogy a világon semmi baj a desztvíz fogyasztással.
    Írtak itt olyan esetet, amikor vízmérgezés léphet fel, csakhogy a csapvíz ugyanúgy okozza (sőt, a hivatkozott esetben az is okozta!) abban a szituációban, szóval még mindig nem lettünk okosabbak, miért is káros a desztillált víz ivása.

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    Ráadásul azt se felejtsük el, hogy a csapvíz ásványi anyag tartalma miből is áll. Általában 200-500 mg/l között szokott lenni, attól függően, hogy hol-hogyan nyerik ki. Ebben van a testnek hasznos, van semleges és van káros. A károsakat határértékekkel figyelik, hogy nehogy túllépje, de attól még benne van.

    Van itt egy pdf, ebben van részletezve egy fogyasztóknál vett csapvíz összetétel, a szegedi vízmű honlapjáról, de gondolom bármelyik vízmű honlapján találni hasonlót hasonló adatokkal.

    Hát nézzük csak. Legnagyobb mennyiségben a CaO, kálcium oxid van benne (111 mg/l), ami a vízkő, jóindulatúan mondjuk rá, hogy nem káros az embernek, valójában semmi szükségünk nincs rá, nem hasznos (kivéve, ha mosógépszerelő, mert akkor bevételt hoz).

    Van benne egy kis ammónium, arzén, trihalo-metán, alumínium, ólom, kloroform, klór meg hasonló finomságok, ami ugyan mind határérték allatti, de azért valljuk be, nem emiatt szeretjük a viz "ásványi anyag" tartalmát.

    Aztán vannak benne valóban hasznos és fontos dolgok, min például kálium. 1,16 mg/l. Az ember napi kálium bevitele egy normál táplálkozás esetén 5-6 gramm (5000-6000 mg). Végül is csak cirka 5 köbmétert kell meginni belőle naponta, és már meg is oldottuk napi kálium bevitelünket.
    Meg van benne elhanyagolható mennyiségű szelén, réz egyéb nyomelemek, amikből mind nagyságrenddel többre van szükség, mint amit 2-3 liter csapvíz tartalamaz, tetszőleges szilárd táplálékkal viszont könnyedén hozzájuthatunk?

    Hátööö, miért is jó akkor a csapvíz? Milyen létfontosságú ásványi anyagokhoz jutunk belőle hozzá, amit egy normál (vagy akár csak bármilyen) táplálkozással ne tudnák ezerszeres mennyiségben és sokkal könnyebben pótolni?

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz pilóta #75 üzenetére

    Még ezt kiegészítendő: úgy tűnhet, hogy szerintem a csapvíz átok az emberiségnek, de nem így gondolom. A csapvíz egy fantasztikus előrelépés az embernek, végre mindenki hozzájuthat stabilan jó minőségű, csíramentes ivóvízhez, ez óriási előrelépés a járványügy és általában a közegészségügy terén. Rengeteg olyan káros és veszélyes anyag nincs benne, ami a középkori állapotokat figyelembe véve szuper dolog és nagyon nagy előrelépés.

    De. A tudomány és a technika fejlődött tovább, és ma már hozzájuthatunk olyan techológiához, amivel a maradék káros anyagokat is kiszűrhetjük (aminek egy részét direkt tették bele, mint a klór, hogy megölje a kórokozókat, más részét túl drága lenne nagyüzemileg kiszedni, pl. arzén, ólom stb.). Miért ne tegyük hát? Hátránya semmi nincs a szűrt víznek a csapvízhez képest, előnye viszont jelentős, hiszen kiveszi azokat, amik bár határérték alatti mennyiségben vannak jelen, de azért használni biztosan nem fognak. Kiveszi persze azokat is, amik nem károsak, sőt hasznosak is, de az meg eleve olyan kevés van benne, hogy a napi szükséglethez képest szintén "határérték alatti", és bármikor pillanatok alatt pótolhatók egy gyenge reggelivel.

    [ Szerkesztve ]

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz pilóta #75 üzenetére

    Na mi újság? Annyira meggyőzőek az adatok, hogy mind elmentetek víztisztítót venni, vagy mindenki csapvízet analizál a pincéjében lévő akkreditált laborjában? :D

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz WindyJoe #83 üzenetére

    Nekem egy RO-50 típusú készülékem van, USA gyártmány, de már 15+ éves, szóval nem biztos, hogy pont ilyen kapható még. Egyszer kellett benne szivattyút cserélni három éve, amúgy teszi a dolgát. De ahogy nézem, szinte minden készülék, ami szivattyús, az nagyjából pont ilyen. A szűrőket fél évente, az RO szűrőt másfél-két évente szoktam cseréltetni. (meg lehet csinálni házilag is, de nekem pont van egy ügyfelem, aki ilyesmivel foglalkozik, vele csináltanom, be szokta mérni műszerrel, akkor cseréli az RO szűrőt, ha már romlik a hatékonysága)
    Én nem használok visszasózót, kb. egy hét volt, amíg megszoktam az ízét (illetve az íz hiányát), de azóta nem tudok meginni más vizet, egyszerűen gusztustalan mind, még az ásványvizek többsége is. Ez gond is, ha olyan helyre megyek hosszabb időre, ahol nem jutok hozzá, de ott teát szoktam inni :D

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz WindyJoe #85 üzenetére

    Szerintem mindenképp szivattyúsat vegyél, ahhoz nagyon nagy nyomás kell, hogy a rendesen működjön nélküle. Illetve működik, csak nagyon lassan. A szivattyúsnak is kell egy óra, mire telenyomja a 10 literes tartályt. A szelepekkel sincs gond, abból is egyet cseréltek a szivattyúval együtt.

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz WindyJoe #88 üzenetére

    Nem hangos, de ha mellette állsz, akkor hallani.
    Hány órát zümmög? Attól függ, hogy mennyit iszol :D
    A 10 liter bő fél óra, de annyit úgyse iszol meg egy nap, csak ha nagy a család. Kb. egy litert le kell engedni, hogy bekapcsoljon, miután feltöltötte teljesen, szóval nem kapcsol be állandóan, ha iszol egy pohárral, de ha épp lefogy, akkor azt az egy litert pár perc alatt utántölti. Ha főzök pl, nagy kondér húslevest, akkor fogy egyszerre több, utána hosszabb ideig zúg.

    Aki él és nem boldog, az téved!

  • pilóta

    nagyúr

    válasz WindyJoe #90 üzenetére

    Szinte mindenütt magasabb a nyomás, de a szivattyús akkor is jobb, mert sokkal gyorsabban feltölt. Az átfolyós tetű lassú szerintem, de ha van türelmed kivárni, akkor oké.
    Szinte mindegyikbe a szabványos szűrőbetét megy, az enyémhez is kapni az Obiban is...

    Aki él és nem boldog, az téved!

Új hozzászólás Aktív témák