Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lenry

    félisten

    válasz #16820480 #165 üzenetére

    GPO nincs otthonra? Úgy tudom része a W10 Pro-nak

    a Pro változat nem otthoni felhasználóknak van szánva, az a sima Win10, abban meg nincs GPO

    Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

  • hcl

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz #16820480 #165 üzenetére

    "Azért ha megnézed pár éve azt is bevezették, hogy nem kérnek el minden OS verzióért újra és újra több tízezer forintot, hanem ingyenes rolling release van."
    Akkor már legtitim az adatszipkázás?

    "Plusz oké, hogy cégen belül az összes hardverre teszteltek valamit, de az néhány fajta hw kombinációt jelent összesen. "
    Ja, csak ez a cég nem OS-t gyárt. Egy OS gyártónak azért illene sokfélén tesztelni. (Amúgy nem is kell olyan sokra, mint elsőre gondolod, mivel sok esetben van ugyanaz a chip több gyártó termékén, stb.)

    "Nyilván nem véletlen váltottak amúgy erre az új modellre, gondolom kicsit drága volt fenntartani azt a tesztelői gárdát,"
    Akkor meg örüljetek neki, hogy a Világ Legjobb Szoftvercégének annyit nem érnek a felhasználói, hogy normális minőségű kódot toljon alájuk. Míg ingyen kevésbé csillivilli módon, de megkapod. Ez azért már a világ vicce, hogy egy ingyenes, sokkal kisebb fejlesztői bázisú cucc megbízhatóbban megy a támogatott hardverein, és szélesebb spektrumot is fed le (régebbi és egzotikusabb cuccokat is).

    "GPO nincs otthonra? Úgy tudom része a W10 Pro-nak"
    Otthonra Home szokás, vagy hackelt Enterprise (jó, abban is benne vam, csak a usereknek fogalma sincs, hogy mi az :D ) ...

    "Ja, a verzió mindegy egy otthoni usernek, de ha mondjuk X funkció csak az újban elérhető, akkor meg bosszankodik, hogy miért nincs és írja a gép, hogy a legfrissebben van, amikor nem is. "
    Ha nem LTS, akkor nem szokott nem a legfrissebb lenni.

    " Ez a repó lista amúgy jól működik olyanoknak, akik hajlandók extra erőbefektetésre, de otthoni usereknél pont nem igazán felhasználóbarát."
    Olyan dolog a világon nincs, amihez ne kéne megmozdulni, sajnos. Akinek annyi a hozzáállása, hogy "jaj nekem ez túl bonyolult", az így járt, vagy fizessen valakinek, aki megoldja.
    Erre szoktam mondani, hogy aki nem hajlandó érteni az OS-hez, annak mindegy, mit raksz elé.

    Mutogatni való hater díszpinty

Új hozzászólás Aktív témák