Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz Pingüino #211 üzenetére

    A 3.1-nél alapvetően a nyomtatókkal volt gondom. Egész sokáig használtam, mivel a Battle Isle 3 nem futott Win98-on. 95-öt kipróbáltam, hogy tényleg annyira gáz e amilyen a híre. Igen, az volt. 98 már használható volt, de az SE-nél lett igazából stabil. A 2000-et leginkább a PLC programozónk szerette, az NT4.0-t a rendszergazdánk. Az XP kellemes meglepetés volt, de egyéb hibák mellett a vezeték nélküli hálózatokat is igen bosszantóan kezelte. Pl. sosem értettem, miért nem csatlakozik automatikusan újra? Ha már képtelen stabil kapcsolatot tartani. A VISTA kimaradt, de a Win7 kétségkívül a legjobb desktop OS-e az MS-nek, méghozzá annyira hogy szerethető. Win8-at már csak azért is kihagytam mert a csempenézettel reklámozták, amitől hányok. De a Win10 legalább olyan szar mint a 95 csak máshogy. Ha nem kéne a DX12 a játékhoz, és néhány rosszul megírt progi a munkámhoz, ki lenne radírozva az életemből. Tegyük hozzá, soha nem állt és áll szándékomban Windows alól bankolni ideértve Win7-et, és eddig többé-kevésbé sikeresen el is kerültem. Ilyesmire pl. a Linux tökéletesen alkalmas.

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák