Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zanik

    addikt

    "Nem mindig mesélem el nekik, hogy az ő doktori témájuk nálunk a Kandón féléves feladat volt, még ha nem is olyan mélységben persze" - ezen mekkorát röhögtem! :DDD

    Amúgy gratula az úriembernek, a kitartása példaértékű, de azért a "jókor jó helyen"-nek is volt némi szerepe a sikereiben.

    Ami a magyar oktatás illeti, sajnos egyet kell értsek az előttem szólókkal: a világ felgyorsult, ami tegnap még újdonság volt, az holnap már elavulttá válhat. Éppen ezért az egész magyar oktatásnak át kéne alakulnia úgy, hogy a lexikális tudás helyett a problémamegoldásra való felkészítésen legyen inkább a hangsúly. Nem lehet a "jövő mérnökeit" úgy képezni, hogy 60 éves professzorok 40 éves könyvekből 20 éve ugyanazt tanítják! Sose felejtem el, mikor egy féléves feladatnál a konzulensem rezignáltan legyintett egy innovatív ötletemre, mondván, csináljam inkább úgy, mint a többiek, meg az előző évfolyamok, a bevált sablonokkal nem fogok belebukni. Ilyen "maradi" hozzáállással ez az ország se fog soha előrébb jutni! :W

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

  • Zanik

    addikt

    válasz dezz #60 üzenetére

    "És akkor még a többiek (nagymellényű kreativitáshiányos lexikonok) irígységéről és nagyon tudatos könyökléséről nem beszéltünk."

    "Az energiája nagy része a hülyeség és a keresztbetevés elhárítására pazarlódik el."

    Ezzel a két állításoddal - sajnos - nagyon is egyet kell értsek... :((

    [ Szerkesztve ]

    Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

Új hozzászólás Aktív témák