Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz Noukoum #85 üzenetére

    "... hogy mindenki kompaktot akar..."

    Ezt soha, senki nem állította. Mindig ezzel jöttök, de csak szalmabáb. Azt írjuk, hogy vannak olyanok, akik azért vesznek tepsit, mert nincs kompakt választék.

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Noukoum #85 üzenetére

    " ... ne akarja már senki se bemagyarázni hogy mindenki kompaktot akar ... "
    O.K. kezdjük itt! Ilyet ki állított?

    " ... a piaci viszonyokból indul ki ... "
    Aztán folytassuk itt! Milyenek a piaci viszonyok? Áruld el kérlek! Én (és itt még jó páran rajtam kívül) annyit állítottam, hogy borzasztó egysíkú - főleg az Androidos telefonok felhozatala.
    Kb. olyan ez mintha holnaptól csak és kizárólag pöttyös labdát gyártana mindenki. Sokakat nem zavarna (mennyiszer olvasom egy-egy telefonnal kapcsolatban, hogy "meg lehet szokni"), de azért lehet lenne némi zúgolódás. Kis idő elteltével viszont ki lehetne nyugodt szívvel jelenteni, hogy lám-lám, egész szépen fogynak a pöttyös labdák és igazából nincs is igény másra. Ja, hogy nincs is más .... ?

    " ... pro max plusz gusztustalan módon elpicsázza a kisebb tesóját. Érdekes.."
    Ebben semmi érdekes nincs. Az érdekes az, hogy még mindig nem érted. Senki sincs a nagy/nagyobb telefonok ellen. Sőt tőlem aztán jöhetnek a 8"-os vagy még nagyobb modellek. Mondhatnám úgy is, hogy virágozzék minden virág, de legyen már - legalább csak "mutatóba" - pár a kisebbség (?) számára is kívánatos méret.

    #86 janeszgol
    +1
    ... megelőztél :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák