Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lapa

    veterán

    válasz moonman #297 üzenetére

    szerintem ne ess túlzásokba.

    puffogás helyett ott vannak a vicceskedő bejegyzés tényei, screenshotokkal, mindennel. ha szerinted a preistall miatt nem képes értelmesen keresni pl, akkor beszélgetésünk innentől flémvár jellegű.

    egyébként sem tudom miért lenne gáz a preinstall, ugyebár beépített fícsör + legnagyobb pc gyártó szagemberei csinálták. ettől függetlenül az egyik clean install volt, az is csinál érdekes dolgokat. odáig szerintem itt sem érdemes nyújtani a témakört, hogy ott meg a driverek rosszak.

    nem a fikázás a cél, tényszerűen leírtam a tapasztalatokat, pont a megalapozottság miatt. jobban ismerem a szakmai tudásodat annál, hogy ingoványos alapokkal leálljak flémelni. a blog is csak azért "mert" megszületni, mert hozzá nem értem a hónapok hosszú során semmihez. minden más esetben kushadva csendben maradtam volna.

    azt hiszem egy darabig nem fogok magamnak clean installt csinálni, legutóbb az xp + vista wds nem akart bepöccenni, azóta csak a legacy xp-t osztja. ha műxött volna valszeg bepróbálkoznék egy clean image részirűl.

    nem vonom kétségbe, hogy másoknál szuper, érted. csak annyit mondok, hogy nálam nem. nem hiszem, hogy ez valami elviselhetetlen csapás az az "élményben részesülők" részére. azért írtam, mert szerintem ez is része az igazságnak. tekintsd így szerintem, semmi többnek.

Új hozzászólás Aktív témák