Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Őszintén szólva a kijelzőforgatás lockot még sosem használtam, sőt nekem a némításra van bekonfigurálva, de arra is csak azért, mert a hangerőt nullára véve sem némul el minden. Talán a hangjelzések vannak/voltak másképp kezelve. Persze mindkét funkció könnyen, sőt talán könnyebben vezérelhető lenne szoftveresen, mint ahogy minden más is, ami már úgy van vezérelve.

    Szerintem az event címe-szlogene többet sejtet mint a szokásos éves iPad vagy OS updatet. Én ezek mellett várok olyan termékek frissítéseit, amik jóval több mint egy éve nem kaptak utódot. Pl. a Mac Mini, monitorok, az Apple TV vagy valamelyik kisebb iPod (nano, shuffle)

    A lehetséges iPad Pro vs Macbook Air házon belüli csatája meg elég képlékeny. Úgy látom, hogy az Apple mostanában jobban igazodik a már meglévő piaci igényekre, mint korábban, így nem tartom elképzelhetetlennek azt, hogy a Microsoft lépéséhez igazodva lehozzák tablet szintre az OS X-et hamarosan valamilyen új termékben. Egy 2 in 1 tablet hibridben megoldhatnák azt hogy az OS X és az iOS egy gépben elérhető lenne.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák