Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Male #10 üzenetére

    Ahogy mondtam is, nekem sincsenek biztos információim. Csak próbálok logikusan következtetni.
    Városon belül névre keresni, azt már a 8 évvel ezelőtti Iwiw-ben is lehetett. Meglepődnék ha a Facebookon nem lehetne, bár sose próbáltam. Plusz a cikkben is úgy fogalmaztak, hogy a közelben lévő emberekre keres rá, nem pedig az adott városban lévőkre. Ezek alapján nálam egyértelműen GPS alapú a dolog. Ami nyilván értelmét veszti PC előtt ülve.

    "Ha kikapcsolhatod, hogy megtaláljon? Nem, az úgy nem oké... ha bekapcsolhatom, hogy meg lehessen engem találni, az igen, úgy rendben van. (Hm, aztán majd jól kötelezővé teszik a cégek, és így követhetik az alkalmazottaikat állandóan...)"

    Igazából ez a legnagyobb probléma az összes Facebookos újítással. Minden alapértelmezetten bekapcsolva van. Aztán ha a júzer észreveszi akkor kutasson a beállítások között hogyan is tudja kikapcsolni. Ez így ilyen gerillamarketing szerű ráerőltetés az emberekre. Hiszen ha feldobnának egy lehetőséget, hogy nézd ezt is van itt tudod bekapcsolni v.színűleg az emberek fele le se szarná. De így muszáj foglalkozniuk vele ha épp kiakarják kapcsolni. Ha meg nem akkor már el is érték a céljukat.

Új hozzászólás Aktív témák