Új hozzászólás Aktív témák

  • MaCS_70

    félisten

    válasz jack982 #40 üzenetére

    Nem is állítottam, hogy hülyék lennének. Csak éppen relatíve sokkal kisebb anyagi áldozat számukra a vásárlás.

    Ha egy eszköznek nem lenne adott áron piaca, vélhetően nem maradna a polcokon.

    Persze tudom, hogy

    1. Az igazi szakértők, akik mindenhez is jobban értenek itt, a fórumban mozognak. A cégek évtizedes tudása, tapasztalata semmi ahhoz képest, amit itt tudnak egyes okosok.

    2. A cégek ráadásul nyilván veszteségre játszanak. Nyilván olyan árakat állapítanak meg, amivel rosszul járnak.

    3. Ha pedig mégsem, akkor viszont az a baj. Ha nekem valami drága, akkor tessék azt akár veszteséggel is árulni. Ha pedig mégsem tennék meg, és valami sok a pénztárcámnak, akkor forduljanak fel, árulják milliárdokért, legyen csak másnak is túl drága!

    Persze, sok a túlárazott termék -- de ezt a piac dönti el. ezeknek az ára pedig úgyis csökkenni fog, hiszen a elsüllyedt költségeket nem szabad nézni. Ha viszont mégis tartja magát az ára, az jó eséllyel azt jelenti, hogy nekik megéri ennyiért adni -- az én károgásom pedig rohadtul nem számít.

    MaCS

    Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Új hozzászólás Aktív témák