Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz MCGaiwer #12 üzenetére

    szerintem félreértesz valamit. nekem úgy jött le, hogy a felsőbb vezetés jóváhagyásával zajlott az OR támogatása (lásd szerződés is volt róla), hiszen abban bíztak, hogy ez kölcsönösen jó lesz. most meg nem csak, hogy JC távozásával gyengült a kapocs, de még az OR mögött is megjelent egy akkora kutya (FB) amely fölöslegessé teszik őket, amellett, hogy a FB-nak a social media, a community building, meg a gimmick lesz a fontosabb felhasználása (még ha nem is igazán tudják hogy hogyan), mint a gamer kiegészítőként való felhasználás. meg persze mostmár érdemes megrángatni a fát (ez megint a FB), mert mostmár a legkisebb alma is ami lepottyanhat nekik feltehetőleg elég kövér lesz. (pl.peren kívüli megegyezés a FB-nak pitiáner összegért).

    @(#13) proci985

    mint ennek a hsz-nek az első felében is utaltam rá, arra gondoltam, hogy egy játékfejlesztő cégnek érdemes egy "IMMERSION"-t növelő kiegészítő támogatásába beszállni, de amikor ennek az eszköznek a céljai enyhén irányt váltanak, akkor már nem olyan "mézes a madzag" :)

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák