Új hozzászólás Aktív témák

  • Rickazoid

    addikt

    Tehát ha ezt meglépik még mielőtt lejárna a hűségidőm, akkor 303 Ft-tal alacsonyabb lesz a havidíj. Utána pedig, ha nem akarok listaárat fizetni onnantól, a hosszabbítás idejére ezen csomag már le lesz zárva és muszáj lesz új, meg persze drágább csomagra váltani.
    Nekem az a 303 Ft nem probléma, nekem az a probléma, hogy 800 méterre 375 Ft-os többletért kétszeres sávszélt adnak, 2 km-re meg a duplájánál kevesebbért 12-szereset.
    Persze, tudom, népsűrűség, kiépítettség, réz- kontra optikai kábel, stb., stb., stb., de attól még nem lesz fair és nem örülök, hogy apróságokkal próbálják kiszúrni az emberek szemét a tisztelt politikus urak és hölgyek, az meg, hogy a szolgáltató 10+ éve hozzá se nyúlt a hálózathoz errefelé, a kutyát nem érdekli, csak akik a fejüket fogják, mert fizetnének többet szívesen, de nem fektet be senki a hálózatfejlesztésbe, mert az hosszútávon megtérülő projekt lenne csak.

    [ Szerkesztve ]

    Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

Új hozzászólás Aktív témák