Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flymi

    addikt

    De hisz ott nem is volt buszmegálló! ;]
    Gyerekeknek nem tanítják már, hogy busz előtt/mögött sose lépjen ki és mindig nézzen körül, mielőtt átmegy az úttesten/zebrán? Legalább ennyi, ha már gyalogosan közlekedik. Engem még neveltek.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

  • flymi

    addikt

    válasz dabadab #8 üzenetére

    Lesarkítod a dolgot, de igen, sosem csináltam ilyet. Más hülyeséget nyilván igen, de az nem a bejegyzés tárgya.
    Vasúti átjárón át vezetett anno az utam, engem nem hordtak kocsival suliba a 90-es években. De eszemben sem volt például soha átmenni/szaladni a vonat előtt, vagy később mikor bejárós voltam vidékről a városba, akkor sem léptem soha a jármű közvetlen közeléből az útra, hogy átmenjek.

    Lauda: Aham, mikor már autóvezetés közben is a telefont nyomkodják... Bedugaszolják a fülüket az utcán, zenét hallgatnak és nyomkodják ezerrel a telefont és úgy mennek át az úton/zebrán, szinte észre sem venné a delikvens, ha elütné például egy mentő. Ha egy érzékszerved foglalt, mert zenét hallgatsz, az még oké, mert az embert bebiztosították, hisz ott a látása is. De ha már a figyelme is egy tenyérnyi pontra összpontosul, megszűnik létezni a világ. Lásd a lány esete Sopronban, aki nekigyalogolt a száguldó vonat oldalának.

    [ Szerkesztve ]

    /// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

Új hozzászólás Aktív témák