Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Bikerider #26 üzenetére

    Viszont lehet hogy többet nem bocsát el!!!

    Azt tudtam, hogy empátiából deficites vagy... de politikailag korrekten fogok fogalmazni: csoda, hogy ekkora naivitással még életben vagy.

    mert csökkenti a ráfordításokat, hogy a többi dolgozót megtarthassa?-vagy ne bocsásson el senkit simán menjen csődbe vagy tönkre??

    Úgy tűnik, veled ellentétben én tényleg elolvastam a topikot, ahol bambano azt fejtegette, hogy a Pannon nem azért bocsátja el a dolgozókat, mert valóban rászorul az ilyesfajta költséghatékonyságra. Ez egyszerűen kamu duma. De ugyanezen a címen telepítette át a Vodafone Miskolcra a telefonos ügyfélszolgálatát. Ne aggódj, egyik cég sem készült és készül csődbe menni.

    Orrba szájba dícsérem- mert egyetlen szolgáltatását megemlítettem

    Nem, nem megemlítetted. Még egyszer nem fogom leírni, mert már elégszer leírtam és továbbra sem hatol át a sötétségen: azért szóltam, mert egy olyan topikban teszed az adott szolgáltatás dicséretét, amelyik éppen arról szól, hogy a szolgáltató cég kamu ürügyre hivatkozva megszabadul 250 alkalmazottjától. Ami ízléstelen, csak számodra nem esik le, hogy az.

    Hát Grat. az elvakultságodnak!

    Nem, nem vagyok az, nem gondolom úgy, hogy bármelyik másik mobilszolgáltató jobb volna Magyarországon. Multik és kész, nem várok túl sok jót tőlük, a maximalizált profit egy fokkal mindig fontosabb lesz nekik az ügyfeleknél. Ez van. Ettől még nem leszek a barátjuk és nem gondolom, hogy a szapora s*ggnyalás megakadályozza őket abban, hogy ha akarják, újabb embereket bocsássanak el a költséghatékonyságra hivatkozva.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák