Új hozzászólás Aktív témák

  • james001

    veterán

    Más rockbandákból mostanában a Megadeth-re szoktam rá egyébként. A Holy Wars számuk instant favorit lett :K De a Hangar 18,meg úgy egyébként az egész Rust in Piece album zseniális. Meg is szereztem azt is eredetiben. :D
    Akikre még csak mostanában találtam rá az a Havok,üvöltözős jó gyors trash metál/speed metal keverék,meg a Testament,az is ilyen trash metál. De utóbbit szerintem az öreg rockereknek nem kell bemutatnom,elég régóta vannak a bizniszben :)

    Amúgy St. Anger-ről mi a véleményetek? Nem a legjobb,de vannak rajta ütős számok,pl. maga a St. Anger szám,meg a Sweet Amber pl. Egyedül a dobok szarok az albumon,ha azt kivennénk jobb lenne az biztos :D

    (#8) doeeg: Igen szar dolog volt látni James-t meg a srácokat ilyen helyzetben,jó is hogy végül nem a banda feloszlásával végződött a dolog :K

    (#10) Eastman: Nem szeretheti mindenki őket,de az már valami hogy elismered a munkásságukat :) Sok banda van akiket úgy mondták hogy "uhh ettől befosol" de két szám után rájöttem nem nekem való.

    "The stars have died and the heavens go up in flames"

Új hozzászólás Aktív témák