Új hozzászólás Aktív témák

  • TheReMiXeR

    senior tag

    Hát nemtom...

    Nem tudom elképzelni, hogy egy esküvői videót gravírozott pendrájvon vagy nyomtatott hdd-n adjak át scannavo tokban fotópapírra nyomtatott tartalomjegyzékkel...

    Az elmúlt pár éveben (és nem csak arra az 1-2-re gondolok, amit a hazai piac jelent ezen a téren) nagyon sok pénzt fektettek a nagyok ebbe a formátumba. Kihalni szerintem nem fog, megmarad mint mondjuk az audio cd vagy ugye a dvd. Mivel a trend az az, hogy mindenevő lejátszókat találnak ki. Tehát majd a 10év múlva éppen aktuális lejátszó simán viszi majd a bluray lemezeket is... (egy komolyabb multimédiás lejátszóban van bluray lejátszó egység is)

    Én inkább azon izgulok, hogy a kékes lemezek vajon mennyi ideig képesek tárolni a felírt adatokat valójában? Az okés, hogy csak arany cd-t vagy dvd-t veszek a fontos cuccnak, de bluray lemezről még nincs ilyen tapasztalatom...

    Valaki esetleg?

    Rengeteg cd-t és dvd-t dobtunk ki, mert "elfelejtette" a kiírt anyagokat vagycsak úgy simán porladásnak indultak a rétegek...

    Egyébként pozitívan fogadom eme külső írót annak tudatában, hogy egy LG vagy egy Plex mennyibe került eddig...

Új hozzászólás Aktív témák