Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Graphics #14 üzenetére

    Akkor a középiskola irodalom órája neked is kimaradt úgy látom, ha nehéz volt értelmezni a szavakat.
    Értem én, hogy egyre többen utálnak olvasni, de igénytelenek ne legyünk már...
    Mi legyen a cikkben akkor, adatok meg a végén, hogy lájkoljuk vagy mi?

    Synthwave: Egy szótárat lassan összedobhatnál a cikkekhez, mert ez a progenitor nekem is új volt :D

  • Solymi81

    aktív tag

    válasz Graphics #27 üzenetére

    (#27) Graphics:

    Hol éreztél te itt személyeskedést?
    Amúgy az általad leírt szavak többségét nehéz csak informatikai eszközökhöz társítani mivel a mindennapi beszéd része, de mindegy :P

    (#41) -Skylake-:

    Akkor nektek lehet tényleg elég egy adattábla azt jóvan.
    Ilyen alapon egy könyvről le lehetne írni tömören, hogy kik a főbb szereplők, hol játszódik mi a cselekmény és mi a vége, csak azért mert az 1000-ból 10-20 embernek épp így tetszene, mert ha sztorit akar akkor megnéz egy filmet?

    Tök felesleges dolgokon károgtok.
    Amúgy meg elég ha megnézitek, hogy ki írta a cikket és fel tudjátok készíteni magatokat a stílusra vagy tovább is léphettek és kerestek máshol infót.

    De akár ki is lehetne adni egy szabályzatot a cikkíróknak, hogy mit tartalmazhat és mit nem a cikkük, milyen stílusban legyen megírva, hogy lehetőleg minél sablonosabb legyen vagy éppen hajazzon valaki máséra vagy mittomén...

    Én is sokszor hülyét kapok Synthwave szavaitól, de fel is dobja a napom, mert élvezettel várom, hogy megint mit talált már ki.

    Ha meg nem lenne kedvem éppen a stílusához, akkor meg nem olvasom el, max később.

Új hozzászólás Aktív témák