Új hozzászólás Aktív témák

  • Stiki

    újonc

    Sziasztok! Elolvastam az eddigi hozzászólásokat és hát.......furcsa! A legtöbben azt hiszik hog k***va okosak és eggyik napról a másikra igazi szerencsejátékossá válnak és akkor ők már nem is fognak dolgozni ...hanem majd megélnek a szerencsejátékból :C Holott egyszer-kétszer még a hülyék is nyerhetnek hisz benne van a nevében szerencse játék :) Továbbá sokan összemossák a szerencsét a tudással......Véleményem szerint a játékgépesek csak szánalmas pojácák......mindenféle értelem nélkül játszanak realitás nélkül. A kártyások között sokan (ördöghalnak) zseninek hiszik magukat.......ez is szánalmas de legalább ott te döntesz arról hogy mi legyen a következő lépésed nem mint a játékgépnél:D A sportfogadás pedig a legnépszerűbb szerintem és a legnehezebb is, a sportban mindenki járatosnak hiszi magát (azok közül akik fogadnak). Ebben a műfajban van a legtöbb eséllyed a pénzed megsokszorozásására márha értesz hozzá........de ha erre fogadsz feltételezem értez hozzá. A szerncsejátékosok 1% él meg belőle 10% tartja szinten magát és 89% pedig táplálja a rendszert. Az a vicc hogy aki úgy tartja hogy szinten tudja magát tartani:D:D:D ő is csak a 89% tagja. A 9% napi több órát foglalkozik a témával nem feltétlenül csak hobby szinten és szertne az 1%-hoz tartozni és kitudja egyszer talán:D és srácok bár úgyse fogjátok elhinni de ÉN vagyok az 1% aki ezzel foglalkozik ezzel kel ezzel fekszik és ez az én munkám......ti pedig.....:S sorry de 99% vagytok és bár egyszer-egyszer egy életben szakíthattok valamennyit de soha nem fogtok ebből megélni. Bár persze lehet hogy tévedek:D de erre nincs túl nagy odds:D:D:D

Új hozzászólás Aktív témák