Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    csak egy példa : nekem van egy gitártanárom, zeneileg tehetséges az ipse, nem kicsit, nagyn...a zenekara fő bevételi forrása a koncertek és a kiadott lemezek - amiket igen kedvezményes áron osztogatnak koncerteken stb....a mostani felhozatalban simán beleférne toplistavezetőnek az alakulat, nem tiszta pontosan mért, de nem lépték meg - én kicsit sajnálom őket, mert látom hogy az a tehetség nem a megérdemelt színvonalon él, nem 30 millás luxusvillában kéne neki, de nem is úgy ahol most tart - neki ez jó, legalábbis nem panaszkodott még, van rendes állása a zenei téren kívül, megél, nem zajong, skszor még ő adja körbe tanítványainak saját műveit mp3ban
    vannak még ilyen emberek

    az olyanokat viszont mint győzike, aki - és most nem a retek klubos karrierjére gondolok, emlékezzetek rá, már a forgatáskor mekkora pecóban és milyen autókban feszített - nem tudom sajnálni, sem a tokio htel klónnak induló magyar no thanx együttest aminek menedzserei egy az egyben megmondták, a piaci rés lefedése volt a lényeg
    ákost el kell ismerni mint zenészt, de ő talán kicsit szűk látókörű - nem kell minden előadót ilyen hévvel bevédeni, nem mindenki csinál olyan minőségi kiadványokat mint ő, sőt, a többségét még wc papírnak se használnám ha tehetném, olyan hulladék zene, megasztárosok 2 hét alatt összeállított albumai, vagy a rádiós mainstreamre hajazó szintén 2 hét alatt összeállítható dolgok..

    én bevallom, kurva kevés eredeti cdm van, gépen viszont sokat tárolok, és ilyen árak és felhozatal mellett nem is fogok más forrást használni mint a netet - ami kellene nekem, alapból boltokban meg sem kapható, még internetes rendelés útján sem sikerült minden áhított kiadványt beszerezni, ha meg igen, röhejes áron : MAXI ! ! 5 ezer forint + őostaköltségért, nem vicc, 4 számért, akkor gondolom hogy a teljes menyni lett volna ha lehetne kapni

    más kérdés hogy ha olyan nagyon kell védeni a zenészeket, akkor mért hagyják hogy egy diszkós a bulit megelőző este dc++ ról szerezze be a zenét - volt már rá példa, láttam ilyet, a zenészvizsga mint élőzene szolgáltatás eszköze mért volt olyan színvonalú mint amilyen és mért törölték el hogy nem kötelező élőzene szolgáltatásához ? gyakorlatilag így az zenél szórakozóhelyen akivel lejattol a tulaj, ha olyan nagyon védelemre szorul a zenészcsoport mért hoztak ilyen döntéseket ?

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák