Új hozzászólás Aktív témák

  • concret_hp

    addikt

    egy pókeres könyvből vett idézet ami eléggé idevág:

    pay attention ! and it will pay you !

    velem is elég gyakran előfordul olyasmi amiről írtál.
    ma pl. bnőmet kísértem a metróig, mondtam neki hogy fuddunk, mert jön a metró (kb. 50 méterre voltunk még az aluljárótól egy forgalmas út mellett szóval kicsit esélytelen lett volna meghallani vagy ilyesmi) és már csak 10 percenként jártak szóval nem sok esélye lett volna alpból hogy pont jön. ő nem szeret sietni, így aztán el sem indult azonnal. mondtam még 1szer, elkezdtünk futni. kb. 2 másodperccel az ajtócsukódás előtt szállt be. (ha lekési és a 10 perccel későbbi metróval megy akkor 30 perccel ért volna később haza)

    vagy (ez mondjuk egy kicsit más), tök ismeretlen helyen (még sosem jártam ott, konkrétan az egyik többemeletes plázáról van szó) kerestünk egy boltot. simán megmondtam hogy merre menjünk és tényleg arra volt amit kerestünk. ( nem olyan hogy jobbra vagy balra, hanem mondtam hogy menjünk fel 1 szintet, felmentünk, utána mondtam menjünk az egyik irányba nem emlékszem már, utána megint elágazás, mondtam megint merre, és a következő kanyar utáni 3. bolt volt. többiek csak lestek :U (meg én is :U)

    vagy ilyen h koliban egyszercsak megszólalok hogy kopogni fognak. kb. 3mp és tényleg kopognak.

    de van rengeteg dolog amire sok apró jelből lehet következtetni, amiket talán tudat alatt feldolgozunk vagy nem tudom.

    [Szerkesztve]

    vagy fullba vagy sehogy :D

Új hozzászólás Aktív témák