Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz ollie #10 üzenetére

    Tudom, hogy alapjában nem volt szép dolog, szánom is bűnömet rettenetesen. :W
    de nem szeretem többek között azt, hogy pl. egy nagybevásárlás alkalmával stírölik a kocsim tartalmát. Mi köze hozzá, hogy mit és mennyit vásárolok! :(((
    A beszélgetésre meg nem voltam ráhangolódva, millió problémám volt akkoriban.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

  • #64791808

    törölt tag

    válasz ollie #10 üzenetére

    Magyarázd már el, mért szomorú, amikor valaki kiguvadt szemekkel nézi a kosaradat, és beszólsz neki, még csak nem is bunkón, stb?

    Nekem a magam részéről iszonyatosan elegem van a nyanya-típusú emberekből. Állok a pénztárnál, és a repedtsarkú vén szatyor folyamatosan tologatja a seggemnek a bevásárlókocsiját. Aszondja ''mennyen már''. Mondom állnak előttem és az illető éppen pakol. Ha előrébb megyek, nem fér el. De ő csak nekemtolja még párszor a kocsit. ''Elnézést hölgyem, ha kiszállna a seggemből, jobban érezném magam...'' Neki állt feljebb. Amikor ráálltam a lábára és közöltem szép halkan, hogy a nyaka köré tekerem a kocsit, ha nem fejezi be, amit csinál, akkor egyből minden oké lett. Elnézést, a mélyen tisztelt idős emberek között is jópár golyóérett van...

  • Tzombi

    csendes tag

    válasz ollie #15 üzenetére

    ollie!
    Nagyon sokáig gyűjtögettem, gyűjtögetem a humoros írásokat. Ezt nem is tagadom. Készítettem dacból két Web oldalt is, amin javarészt ezek a gyűjtött ''viccek'' vannak. De már nem foglalkozom az oldalaimmal.
    Nem akarom a nagyságomat fényezni, de a kellő időben, kellő helyen elcsattant poén katarzis élményé értékelődik.
    Az életem végig kísérte, hogy időnként be-beszóltam az embereknek. Ezt vagy úgy fogadták, hogy megsértődtek, vagy úgy, hogy jót röhögtek a maguk hülyeségén. Talán egy új stílust is képviselhetnék.
    De meg kérdezem, hogy hányszor voltál úgy, hogy utólag elgondoltad, mit kellett volna tenned egy adott szituációban? Nos én nem vagyok ilyen. Azonnal ''lövök''.
    Ez a különbség közöttünk.

    Amióta kikapcsolom lefekvés előtt a mobilom, azóta utólérhetetlen vagyok az ágyban....

Új hozzászólás Aktív témák