Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dragonfx

    veterán

    hmmm rendkívül érdekes dolog, jó pár évig én is voltma hasonló cipőben aztán hirtelen elmúlt eltűnt.
    Vannak lényeges pntok amiket ha betartasz szerintem ripp roppsz elalszol.
    Nem szedme pontokba mert elég erősne egymáshoz kötődnek.
    Például a lényeg ne gondolkozz semmin, plána ne rosszon!!!, és ebbe beletartozik az aznapi rossz heti hónapi rossz, semmire, mert agyad ingerült gondolkodásba mükődésbe kezd és akkro tuti minimum +1óra kell mire el kimenjen, és megtaláld az adott eset megoldását, ugyanis ha nem találod meg akkro agyad dolgozik, és akár reggeléig is fenn maradhatsz. :B
    Csak szép és jó dologra gondolj, de ugymond csak nyugtázva gondolj rá, hogy fúú de jó ez is megtörtént megesett vele, pont, tovább.
    Görcsösen ne őpróbál elaludni tehát ha nem érzel fizikai szellemi fáradtságot ne feküdj mert csak gyötrőd magad, talán ez a legfontosabb az összes közül.
    Sokak azt mondjáka az elalvási póz is számít, aláírom így van de aki tényleg álmos, és alvásra vágyik szerintme elalszik egy szemeteskuka tetején is :DDD , ha már annyira nem bírja magát tartani.Én pl:sokáig csak oldalra forudlva tudtam elaludni, de mostanra már ez nem kényelmes csak háon avyg hason tudok elaludni, de ezk mindne embernél mások szal ez csak 1 példa volt.
    Ha streszeled magad tuti nem fogsz tudni elaludni ez is biztos dolog.pl:a leírt vizsgák eredménye miatt.

    Van még 1 másik érdekes dolog ami nem teljesne eza téma, de valamelyest kötődik az alváshoz, nem tom ki járt már így.
    Ha elalszol de tudod valami irtó ontos dolog ugy kell felkellned hogy időre, és így alszol el, de persze nem streszeled magad miatta, csak tudod akkor kell, és nem magad szántából fogsz felébredni pl:reggel 5kor, akkor van hogy ha többször kell ekkor felkellned, pl:2 héten kersztül akkor már a 2-3. naptól magadtól felébredsz mondjuk 4.58kor, pedig a tested nem a tlpihentség miatt ébred fel hanem csak egyszerűen az eset szükségessége miatt.
    Járt már így más valaki is???
    Mert nekem pl ez mindig bekövetkezik eza szitu. :U

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

  • dragonfx

    veterán

    válasz DarkByte #43 üzenetére

    Ja ez a neve Biówekker :C :DD

    "Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Új hozzászólás Aktív témák