Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz Etzel #38 üzenetére

    Na igen, ez a hajnalig nézegetem a fórumokat kezd bennem is talajt verni. A blog-ozósdi, fórumozósdi igenis tud föggőséget okozni. Úgy mint a skype vagy az MSN is. Volt már úgy hogy 5 óra hosszat csevegtem egyhúzomban Skype-on át, és utánna is csak azért hagytam abba mert már álmos voltam. Csak a WoW-hoz viszonyítva a kommunikálás valahogyan nem számít felesleges cselekvésnek :) Van egy haverom, két egész éven át chat-elt telefonon (!) Kezdetben nem saját chat-en, aztán pedig saját fejlesztésűn mint admin (talán még meg is van neki). T610-e volt, de már gyakorlatilag a végtag nyúlványává kezdett válni a telefon, mert nem volt olyan pillanat amikor nem láttuk volna a kezében. Eszméletlen hogyan tudott ''gépelni''. A középsuliban a technikusi alatt non-stop ezt csinálta. Szünetekben, ha lehetett órán, ha ügyeletesnek volt beosztva akkor is, hazafelé a biciklin is (nem számít hogy jön a kamion ;] ). Szerencsétlen T610 gombjairól már totál lejött a végére a festék.

    Hmm.. progressive house vagy trance-re elaludni. Na erre nem is gondoltam :) Dallamosabb, vokállal megtömöttebb elektronikus zenét szeretek, azokat is nem megagiga extended verzióban, de lehet be kellene szerezni egy-két monoton tuc-tuc-ot is ilyen esetekre, lehetőleg 1,5-2 órás verziókban. :D

Új hozzászólás Aktív témák