Új hozzászólás Aktív témák

  • Etzel

    aktív tag

    Utóbbi időben, egyre rosszabbodik a helyzet.
    Amióta ''létszámcsökkentés'' néven kiléptettek jónéhányunkat a mukahelyünkről, azóta a gép előtt ülök, szinte egész nap :(
    De még csak betegesnek sem mondhatnám, mert haverom az még asszonyt is kiosztja, h fel meri hívni ''war'' közben (CoD), és képes elzavarni a jó anyjába, h ma nem talizunk, hagyjál békén stb... szval az már függőség.
    Szval visszatérve a munka hiánya miatt, túlnyomó részt ittohn ülök, és nehogy kimennék a szabdba, (utóbbi 2-3 nap + 12fok, ha nem több volt), bent csücsültem és néztem a moncsit, h kajás voltam lementem, asszony hívott bementem hozzá, majd 9 körül haza, és vissza a gép elé :( , mostanában tiszta sz@r, de nem tudok lekattani róla, nem volt gépem 3 hónapig fejlesztés miatt, nem gáz, aludtam este 10kor , keltem reggel meló miatt, hazajöttem, nem volt gép, mit számít, kimentem a házkörül pakoltam, TAKARÍTOTTAM :DDD , stb...
    Most meg ülök itt naphosszat, igaz meló után kutatva, és akár hajnali 3 is olvasni, nem game, meg zene, most is kuss van, csak a ventik hangja megy, forumozok, olvasom a sok ''sorstárs'' gondolatait, okosságait. Tnap hajnal 2kor sikerült lefeküdnöm, de nem mente az alvás, tv bekapcs, mi megy? Constantine, megnéztük.. uhhh hajnal fél5, kukorékol a kakas, aludni kellene, akkkor már éreztem a fejem ''súlyát'' húzott a párnába de nagyon :) , reggel 10kor csörög a telefon, de minden nap, állandó jelleggel zaklatnak a haverok, bnő, uncsitesó, stb... ami nem baj, mert tutti h aludnék du. is
    De van mikor ágyba bújok, 11kor, és south park, h kicsit kikapcsoljak, nevetek a sok bar*mságon, és alvás, ha nem menne, akkor tv vissza, rákapcs a Filmmúzeumra, ahol álltalában este 11 után iszonyat jó zenék mennek, monoton trance, kis progressiv zenék, de amiben énekelnek, vagy nem is tudom, de nem az a tucc-tucc zene, beállít 15 perces kikapcsra, összes szín árnyalatot leveszem, h szinte fekete a kép, halkara veszem, és alszom is. Azért gondolom, mert még soha nem volt olyan h beállítottam a tv-t 15 percre, és ha lekapcsolt utána még ébren lettem volna :DDD
    Ajánlani mindenképpen tudom, próbáljatok elvonatkozatni minden gondotoktól, kapcsolj ki, volt mikor egy üres kockát, vagy fekete szobát fehér ablak kerettel elképzeltem, h kimászom rajta, fel a felhőkhöz, mint aki besz*vott... szabadjára engedtem a fantáziám
    Örültem, mikor megpillantottam ezt a topicot, legalább leírhattam gondom/tapasztalatom az alvás terén :R

Új hozzászólás Aktív témák