Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edipqe

    senior tag

    válasz Dany007 #181 üzenetére

    diákmunka? igen kizsigerelős (vidéken meg pláne), de nyelvvel vagy jó szaktudással simán lehet 1000HuF vagy akár magasabb órabéres munkákat találni. Decemberben 160k-t kerestem. A cég akiknél voltam akkor is 8 órát fizettek ha az adott napon csak 2 órát bent voltam. Megtanúltam az egész technológiájukat, aztán meg szakanyagot és tréning anyagokat fordítottam.
    Vagy volt tolmácsolás amikor volt pesten a nyáron egyy ázsiai gazdasági küldöttség, 3 órán át ültem és unatkoztam, mert keveseknek kell a segítség és 1500 volt az órabér.
    Magánembereknek szoktam néha fordítgatni, anyagokat a termékekről, hogy a kermivel engedélyeztetni tudjon, az órabérbe átszámolva 2000-3000-re jön ki.
    Szval ha ügyes vagy, tudsz nyelveket, ismered a megfelelő diákmunkaközvetítőket akkor lehet keresni :DD

    I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

  • dabadab

    titán

    válasz Dany007 #181 üzenetére

    Egy kicsit tulparazod ezeket a nyelvi szinteket, nem? En a helyedben siman elmennek oda, ahol u.n. "targyalokepes" angoltudast kernek, mert:
    1. Lehet, hogy nekik mas elkepzelesuk van arrol, hogy mi a targyalokepes, mint neked.
    2. Ha egyebkent remek munkaeronek tunsz, akkor lehet, hogy akkor is teged valasztanak - mert a (mar meglevo) angoltudas fejlodesere van esely, ellenben pl akinek nincs eleg jo muszaki erzeke, annak soha nem is lesz mar.

    [ Szerkesztve ]

    DRM is theft

Új hozzászólás Aktív témák