Keresés

Hozzászólok Aktív témák

• Mirman

őstag

válasz @tco@ #4 üzenetére

Azért ez nem teljesen így van. A crypto-ban lévő pénzek 68%-a BTC-ben van , 13% ETH-ban és a maradékon osztozik az összes többi úgy hogy 0-2% jut rájuk. [forrás]

Ha a BTC tartósan beszakad akkor lesheted hogy fognak ebbe befektetők pénz tolni ha egyszer megégetik magukat vele.

más : De tényleg én őszintén kíváncsi vagyok hogy nekem mint ÁtlagJózsinak mitől jó a crypto. Nem , nem a blokklánc érdekel , ez technológiailag tényleg egy jelentős dolog ezzel maximálisan egyetértek. A cryptora vagyok kiváncsi. Nem szeretnék se szerveket venni , se drogot , viszont fontos számomra hogy ha mondjuk valaki a kártya adataimat megszerzi és kiüríti a számlámat indiából akkor azt nekem a pénz intézet megtérítse. Jelenleg a bank rendszer ezt megteszi. Cryptonál ki vállal bármilyen garanciát ?

[ Szerkesztve ]

• anulu

félisten

válasz @tco@ #16 üzenetére

a tranzakció visszavonás onnan merült fel, hogy pl mi van akkor, ha elnézel egy tizedes helyiértéket. pl nem 0,002 BTC/ETH/akármit utalsz, hanem 0,02-t. a fogadó (akiről csak egy címet tudsz), köszöni, jó esetben teljesíti azt, amiről az eredeti megállapodás szólt, és visszautalja a maradékot (mondjuk minusz a "kezelési költséget"), rosszabb esetben teljesít, a maradékot megtartja. semmit nem tudsz tenni. banknál az úgy működik, hogy észreveszed, hogy rosszul utaltál, betelefonálsz, hogy ez-és-ez a tranzakció szám, hibás utalás, töröljék. és törlik. legalábbis nálam ennyi volt, amikor egy plusz nulla került a végére az utalandó összegnek.
    nincs semmilyen cancel lehetőség. pedig bárki bármit elnézhet.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 11Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB | XBOX ONE X

Hozzászólok Aktív témák