Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• doeeg

senior tag

LOGOUT blog

Amúgy őszintén érdekelne, hogy mi történne ha mondjuk Kína (gyors google után 75-80%-a a BTC bányáknak ott van?) lekapcsolna mindent, és ennek köszönhetően a kisemberek is azt mondanák, aight I'm outta here. Ha elég sokan kihátrálnak mögüle, rendszerszintű szívás van, oder?

Amúgy ma olvastam egy nagyon "kedveset" itthonról (nem tudom mennyire van így valójában), "a nagyobb (4 TB-nál több adatot tároló) SSD-ket és HDD-ket nagyjából két nap alatt felvásárolták, és beszállítóink küzdenek az újabb készletek beszerzésével."

Chia ugye. Hát vannak most szép gondolataim, három hét alatt majdnem duplázódtak itthon is már a konzumer 6 terás vinyók árai is.

Tudom, egyszerűen vegyek ennyiért, és x idő alatt megtérül ha én is farmolok, meg azért fakkolok mert kimaradtam, és amúgy is csak gamerkedni akarok a 12 terán, a chia a jövő meg zöld meg minden. :U

[ Szerkesztve ]

"Life is short. Make sure you spend as much time as possible on the internet arguing with strangers about politics +cryptocurrency and virology."

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés