Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Tigerclaw #14 üzenetére

    az OS/X utoljára az XP-vel kapcsolatban volt előnyben, mióta van Win 7, nem több a szopás windowson. tény, hogy esztétikusabb, de másban nem igazán látom már az előnyeit. egyetlen dolog miatt vennék még macbookot, az a touchpad, mert azt valami iszonyatos módon összerakták.

    az eszköz egyébként pont most volt a kezemben, a 4. generációhoz képest pillekönnyű, jók a méretei, bár a hátlap szerintem hamar fog karcolódni, de ezt majd a felhasználók, meg az idő megmondja.

    azon meg kár is rinyálni, hogy mennyibe kerül, mert ilyen felhasználói élményt Androidon semmi nem tud. se a nexusok, se a note 10.1, semmi. mondjuk a Sony-t nem próbáltam, de nem hinném, hogy ott megváltották a világot. egyedül a DTS hanggal ellátott MKV lejátszás az, ami kissé problémás, de 4 hónap és kb. 10 kipróbált Androidos tablet után kénytelen voltam iPadet venni, pedig eredetileg nagyon nem akartam, mert minden más tablet egy totál másik kategóriának tűnt.

    arról már nem is beszélve, hogy ha az enyém lenne a cég, én se adnám olcsóbban jótékonysági célból, ha ekkora árréssel is elmegy. nem a magyar átlagbérhez van igazítva, de ezért nehogy már az Apple legyen a hibás. sok mindennel nem értek egyet, amit csinálnak, de sose állították magukról, hogy alapítványt üzemeltetnek.

    I hate morning people. And mornings. And People.

  • fogtunder

    nagyúr

    válasz Zedlog #41 üzenetére

    jó kérdés, azt még nem próbáltam. mostanában pleyen keresztül oldom meg ezt, de ahhoz kell a szerver, hogy konvertáljon. a hétvégén megnézem.

    I hate morning people. And mornings. And People.

Új hozzászólás Aktív témák