Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CsodaPOK

    senior tag

    Ebben az az újdonság, hogy nem kell semmilyen külön kliensprogram. Ha nem vagy netközelben, akkor is ugyanúgy tudod egy böngészővel használni, mintha netközelben lennél.

    Ez nekem pl hasznos, mert több gépet használok, ezenkívül rühellem a különböző mailes kliensprogramokat. Tehát én a webfelületet használom minden eseteben és ezen funkció segítségével pl buszon is rá tudok keresni egy levélre.

  • CsodaPOK

    senior tag

    válasz Male #16 üzenetére

    Mint már írtam, az én esetemben nagyon hasznos lehet ez a funkció. Sok helyről nézem a leveleket, itthon is van asztali gép, laptop, suliban is gépterem itt, gépterem ott, nyílt labor stb. Ezért levelezőklienst nem használok, minek töltse le mindegyik itthoni gépre a több 10-100 levelet feleslegesen. Suliban meg úgy is webfelület kell. Viszont pl buszozás közben nincs net. Ezen funkció segítségével pedig ilyenkor is elérhetem a leveleket, ha éppen kell valami.

    Egyébként most próbálgatom, szépen leszinkronizálta magát, működik is offline. Akik aggódnak, hogy a diszkre ír, azoknak talán megnyugtatásul: csak azon a gépen szinkronizál, amelyikre engedélyezed. Tehát ha egy nyílvános gépen bejelentkezel, oda nem fogja letölteni automatikusan a leveleket, gépenként engedélyezni kell.

    A funkció működéséhez a google gears telepítése szükséges.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák