Új hozzászólás Aktív témák

  • #56573440

    törölt tag

    válasz Rickazoid #57 üzenetére

    " Az ARM se fogja a processzorait holnapra PC-kbe vagy notebookokba tenni, ahol felveszik a versenyt teljesítményben egy friss Intel chippel."

    1: miért kéne a friss (felső kategóriás) intelekkel harcolnia az arm-nek? nem mondta az arm hogy leverjük az i7-et legalábbis nekem nem dereng.
    2: az asztali gép fogalma a jövőben egyre jobban összemosódni látszik a mobil eszközök és dokkolók kusza, langyos, egységsugarú usereket kényeztető masszájában. nem kell sok az arm-nek csak végre valami értelmes oprendszer ami asztali körülmények között is használható (nem, szerintem a droid asztali környezetben nem az). és valszeg ide pont a win8 lesz a kulcs.

    alapvetően magával a felépítéssel van a gond, hogy nehezen vehető rá hogy kis méretben, kompakt kialakítással, kvázi olcsón gyártható legyen, energiaigénye pedig felvegye a versenyt az arm-el, alakul, kérdés milyen árban fogják tudni hozni. szerintem sem elavult alapvetően, de ahova most indulnak oda talán nem az ideális választásnak tűnik a fentebb soroltak miatt

    mert ha kijön a win 8 és vele az intel táblák akkor kezdődik az árverseny, de számomra a 10. világcsoda lenne ha csak azonos ársávba kerülnének az arm-es vasakkal

Új hozzászólás Aktív témák