Új hozzászólás Aktív témák

  • Balazs_

    aktív tag

    válasz Raysen623 #9 üzenetére

    Sablon? Leírtam a véleményem. Elhiszem, hogy nagy SWTOR fan vagy, de az a gáz, hogy valljuk be, előfizetők számában nem lett egy eget rengető játék, így az EA, ""jó"" szokásához híven szépen leépíti a csapatot (elkezdődött), aztán bedobják F2P-be.
    Mellesleg hidd el, ha kijön a WoW, azért valamennyien visszamennek. (Abba ne menjünk bele, hogy a WoW szintje is romlik, de erre van igény, úgy tűnik.)
    A GW2-vel azért pedáloztam, mert az tulajdonképpen freetoplay, csak egyszer meg kell venni. Ha egy játék jobb élményt nyújt, vagy akár ugyanolyat, akkor melyiket választanád? Amelyik havi 2-3k-ba kerül, vagy amelyiket egyszer kifizeted és kész?
    Nem véletlenül félnek a konkurenciától. A SW-fanok nem fogják otthagyni a játékot, de ha így folytatják, elkezdődik a lemorzsolódás.
    De előnye is lenne, ha F2P lenne, akkor talán visszanéznék.

    Amíg nincsenek teljesen megelégedve azzal amit kaptak, a játékosok folyton új tartalmakat, játékmódokat és egyéb fejlesztéseket várnak el.=>Gáz van az SWTOR háza táján.

    G A M E R: Szerintem nem kell havidíjhoz kötni a frissítéseket. Runes of Magic is hány ingyenes kiegészítőt megélt már.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák