Új hozzászólás Aktív témák

  • Teréz Atya

    senior tag

    válasz ViZion #32 üzenetére

    Elnezest, nem a szemelyed ellen iranyult a kritika, hanem a "Nem értem minek az árat feszegetni" mondatodnak, meg amit szerintem kepvisel. Amit eszre vettem, mindenki tart egy szent tehenet, amire a vilag minden penzet rakolti, am ennek mertekerol informalodni esetleg megkerdojelezni istenkaromlas. Es engem ez bosszant.
    Ugyanezt latom a magyaroszagi magyaroknal, felvideki magyaroknal, szlovakoknal es az osztrakoknal is. Sot ami beszamolokat olvasok ismerosoktol ugyanez megy angliaban vagy svedeknel. Csak ez utobbinal azon megy a jajveszekeles, hogy nehogyma egy kis motorcsonakot ne vehessen az ember, ami a mi leptekunkkel egy uszo plaza.
    Igen, igazad van, a kopterezes meg az olcsobbik hobbik egyike, sot ha nem lepi at az ember a magikus brushless vonalat, meg egy magyar / szlovak atlagfizeteshez kepest is bago, de ne legyen mar tabu az arakrol beszelni.

    Lenyeg ami lenyeg, azert pofozom a szot, hogy nojunk mar fel es legyunk tisztaban magunkkal, anayagi lehetosegeinkkel.

    Es utolag is bocsanat ha tul nyers voltam, es igen, van egy jo adag szalmababozas az egeszben. Viszont egy honap utan, amikor mar az xedik vastagon pozsonyi atlagon felul kereso szajabol hangzik el, hogy "Na Slovensku sa dá len zdochnúť" mikozben egy akkora hodalyt terelget az uton, hogy talan a ceg CEO-janak nincs akkora, no ekkor durran el az ember agya.

    Es itt azt hiszem, hogy abba is hagyom, mert jon egy modi es seggbe rug.

    A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

Új hozzászólás Aktív témák