Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stevve

    veterán

    válasz #13260800 #17 üzenetére

    A hszgyártást a témára értettem (mindkettőnkre), de látom, felkaptad a vizet...

    Az egy dolog, hogy van titkosszolgálat és kémkedés, meg lehallgatás... de ez nem feltétlenül törvényes. India azt szeretné, ha törvényes lenne, ha belenézhetnének bármikor bármelyik VPN-be. Érzed a különbséget? Szóval nem James Bond, hanem az állam önkényesen szeretne belenézni (persze diktatúrában ez természetes, de máshol eddig nem volt az). :U

    Mutass egy törvényt, ami engedi (az ipari kémkedés mióta törvényes indok és mióta említhető a nemzetbiztonság mellett?). Te meg kivetted az etikus szót és azon lovagolsz, hogy van ilyen jelenség. A hangsúly a törvényességen van. Simán elbeszélsz mellettem, hiába írom le ezerszer ugyanazt. Ez így tényleg a karakterek pazarlása. eleddig egyetlen kormány sem iktatta törvénybe és még egyszer: ez nem véletlen. Szinte lehetetlen ezt jól szabályozni jelenleg - és itt nem érdekel, hogy illegálisan a dolog működik és virágzik. A hír nem erről szól.

    Én átgondolom, te pedig olvasd át még egyszer a hírt és a hsz-eket lassan, értelmezve.

    A lényeg, hogy egy cég vagy enged vagy kényszerítik erre a kormányok által generált vélt vagy valós fenyegetések miatt, csak hogy minden eszközt megragadjanak arra, hogy kontrollt és befolyást gyakorolhassanak. ezzel párhuzamosan pedig a népet érdemes bizonytalanságban, félelemben tartani és ezek erre is jó eszközök.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák